Відпочивши душею і тілом на сонячному курорті, багато по приїзді виявляють замість копиці здорових і блискучого волосся потьмянілу і утратившую привабливий зовнішній вигляд шевелюру. Можна як завгодно довго картати себе за те, що під час відпустки Ви не прикривали голову від сонця капелюшком, а після купання в морі або басейні сушили волосся прямо на сонці - здоров'я волосся від цього не видужає.

Якщо Ви потрапили в подібну ситуацію, і за пару тижнів на море стан волосся помітно погіршилося, не варто впадати у відчай. Відновити волосся і повернути їм колишню красу цілком реально. Озброївшись терпінням, за місяць-другий будь-яка жінка зможе забути про проблеми з шевелюрою.

Для початку варто хоча б приблизно визначити, від чого волосся постраждали більше: від солоної морської води або від ультрафіолетового випромінювання сонця. Залежно від цього необхідні відновлювальні процедури будуть дещо відрізнятися. Просто постарайтеся згадати, як часто Ви підставляли непокриту голову палючому сонцю або залишали волосся, намочені морською водою. Якщо є можливість, відвідайте професійного перукаря в салоні краси. Досвідчений майстер завжди визначить, наскільки сильно постраждали волосся.

Морська вода і сонячні промені - дійсно одні з головних ворогів для волосся. Якщо шевелюра день за днем піддається їх шкідливого впливу, то з волосяних стрижнів витягується волога і руйнуються білкові зв'язки. Результат: ламкі, сухе волосся, тьмяність, втрата кольору, а в деяких випадках навіть випадання через ослаблених коренів.

Якщо під час відпочинку Ви не піддавали волосся тривалому впливу сонячних променів (або захищали їх засобами з UV -Фактори), але при цьому багато купалися в морі, що погано вплинуло на колір волосся, то Вам на допомогу маски і якісне фарбування. Нанесення відновлюють масок усуне сухість волосся, а хороша фарба поверне колір. Про хімічну завивку краще забути до повного відновлення.

Якщо ж волосся багато часу залишалися незахищеними від палючого сонця, то про фарбування забудьте на найближчі 2-2,5 місяця. Однак заборона стосується більшості фарб з аміаком. Один з варіантів, який рекомендований в даному випадку, - це лікувальний фарбування Materia від заслужила довіру в перукарському світі компанії Lebel Cosmetics.


Новаторство і секрет цієї процедури криється у складі фарби. У нього входить спеціальний клітинно-мембранний комплекс, який грає роль відновлювача проблемних і пошкоджених ділянок волосяного стрижня.

Програму відновлення волосся можна спробувати скласти самостійно, але краще за цим звернутися до професіонала. Він підбере відповідні маски, які відіграють вирішальну роль у процесі повернення шевелюри до колишнього здорового стану, а також порадить необхідні процедури. Зрозуміло, варто відстригти кінчики, які завжди сильно страждають від морської води і сонця.

Постарайтеся зупинити свій вибір не на широко рекламованих на ТБ і легкодоступних в будь-якому супермаркеті засобах, а на тих, що відносяться до професійних лініях. Повірте, різниця в ціні з лишком окупиться гарантованим результатом і заощадженим часом.

Однією з найбільш ефективних процедур по відновленню волосся можна назвати унікальну систему Trisys, в основі якої лежать препарати з двома видами кератину і особливим PPT-колагеном. Проведені в рамках системи Trisys процедури відмінно вирішують проблему ослаблених після відпустки волосся, а також з легкістю поєднуються з іншими перукарнями процедурами: стрижкою, фарбуванням, укладанням і т.д.

Крім цього, ефект від лікувальних препаратів можна доповнити народними засобами, перевіреними роками. Ефірні масла, відвари трав (ромашки, кропиви та інших) допоможуть прискорити відновлення волосся і закріплять досягнутий результат. Простим, але ефективним засобом можна вважати вітамін Е в капсулах, доступних в кожній аптеці. Вміст цих капсул втирається на 20-25 хвилин в кінчики волосся, після чого змивається теплою водою без шампуню.

Вибираючи повсякденні засоби догляду за волоссям (шампунь, кондиціонер, бальзам), зупиніться на тих, склад яких також включає в себе вітаміни А, В, Е, F, а також пантенол і рослинні масла (кокоса, макадамії, манго і т.д.) Такі інгредієнти сприяють накопиченню в волоссі вологи, запобігаючи сухість, повертають пошкодженим волоссю еластичність і покращують їх зовнішній вигляд.