Косметологія сьогодні представляє широкий асортимент різних процедур і процесів, основним напрямком яких є активна боротьба з ознаками старіння шкірних покривів. Біоскінджеттінг ж є натуральною процедурою, яка тільки підштовхує нашу шкіру до процесу природного відновлення шкіри.

З таким явищем як старіюча шкіра і безліч зморшок косметологи стикається практично щодня. Це проблема настільки актуальна у багатьох жінок, що практично кожна з них при візиті до косметолога задається першим бажанням - позбавленням від зморшок.

Безперечно, за останній час з'явилося дуже велика кількість методів боротьби з даними ознаками старіння організму, деякі з яких носять апаратний характер, а деякі ж виконуються ручним методом за допомогою спеціальних технологій.

Однак, перш ніж приступати до вирішення проблем зовнішньої краси і усуненню зморшок, варто визначитися з тим фактом, який і став причиною появи зморшок , часто передчасною.

Безумовно, для кожної жінки зморшки - це привід для розладу і дискомфорту. Саме тому багато жінок викладають величезну кількість грошей, щоб позбавиться від цих неприємних складок на нашому обличчі. Але часто, скільки не вкладати грошей в свою зовнішність, ці витрати є марними, оскільки не з'ясована основна причина зародження зморшок.

Як правило, зморшки поділяються на два види: це мімічні зморшки і старечі. Мімічні зморшки, як правило, виникають внаслідок того, що м'язи обличчя довільно скорочуються. Старечі ж зморшки - затятий ознака наближає старості, вони виникають в результаті в'ялості шкірних покривів.

Шкіра - це головний віковий показник нашого організму, і якщо ми прагнемо мати гарну зовнішність наших шкірних покривів, спочатку варто в першу чергу звернути свою увагу на здоров'я цілого організму. Тим не менш, незважаючи на вікові зміни організму, причинами виникнення зморшок можуть бути і спадкові внутрішні фактори, які можуть мати необоротний характер. Цей момент дуже важливо враховувати і пам'ятати про нього при проведенні багатьох омолоджуючих процедур.

Важливою причиною старіння шкіри є і вплив ультрафіолетових променів на нашу шкіру. Пряме попадання сонця на шкіру приводить її до зневоднення, внаслідок чого шкіра починає кривитися і, цілком природно, на ній з'являються складки. В деяких випадках, коли шкірні покриви отримують сонячні опіки, наша шкіра отримує потужний поштовх до розвитку зморшок і старінню.

Однак, якщо причиною виникнення ваших зморшок є зовсім не внутрішні захворювання організму, відмінним ангелом-охоронцем вашої шкіри стане біоскінджеттінг.

Багато ще не знайомі з даним методом боротьби з передчасними зморшками і це цілком зрозуміло, адже біоскінджеттінг з'явився в косметології порівняно недавно.


Він являє собою природний спосіб корекції зморшок і складок, які після обробки даним процесом стають менш помітними і глибокими. Так само за допомогою цієї техніки можна успішно позбутися від різноманітних шрамів на шкірних покривах.

У чому ж полягає даний метод? Хочеться сказати, що в першу чергу він являє собою такий процес, який стимулює нашу шкіру до власної регенерації. У момент впливу на зморшку відбувається активація молодої шкіри під нею, в результаті чого починає виробляти колаген та еластин, які є важливими персонами у процесах омолодження шкіри. Після того, як молода шкіра під зморшкою ставати активною, вона наповнює своїми важливими компонентами простір, який являє собою зморшка. Таким чином, зморшка стає менш глибокою, а в подальшому - і зовсім ледве помітною.

Чим хороша дана процедура? Вона повністю нешкідлива, не полягає в застосуванні хірургічних операцій і уколів. У ході процедури відсутні больові і неприємні відчуття, і немає місця для відновного періоду. До того ж, біоскінджеттінг - це той ефективний процес, який не порушить життя звичайної сучасної жінки.

Що примітно, вже після першого сеансу біоскінджеттінга кожна пацієнта може своїми очі побачити приголомшливий ефект від процедури, оскільки вже після першого рази зморшки стануть менш глибокими і придбають інший позитивний вигляд. Тривалість отриманого ефекту буде вельми тривалою, це прямим чином пов'язано з тим, що шкіра почала власну вироблення колагену і еластину, в результаті чого зморшки самостійно будуть наповнюватися важливими живильними речовинами, що сприяють їх зникнення.

Тривалість біоскінджеттінга повністю залежить від числа зморшок на оброблюваної поверхні. Як правило, вона варіюється від 15 хвилин і до однієї години. Якщо одного сеансу процедури недостатньо, його можна повторити, але тільки після збігу двох тижнів після першого сеансу. Однак, варто так само враховувати, що людям з більш глибокими зморшками потрібно не менше 5 сеансів, щоб досягти більш чутливого результату.