http://emily-mag.ru/

Почему багато сучасних жінки вибирають матричну завивку волосся? Чим вона відрізняється від інших видів хімічної завивки? Стверджують, що матрична завивка повністю нешкідлива, але чи так це насправді? На ці та багато інших питань ми постараємося відповісти в цій статті.

Отже, матричної завивка названа з тієї причини, що вона відновлює матрикс - міжклітинний речовина волосся. Можна сказати, що ця завивка заснована на компонентах, з яких складається міжклітинний речовина.

Справа в тому, що пошкоджене волосся втрачають матрикс, через що згодом дуже погано піддаються хімічній завивці. Завивці, простіше кажучи, нема за що "закріпитися". Звідси втрата форми кучерів через місяць-другий і так ненависне багатьма "кинута" волосся.

Матрична завивка насичує волосся необхідними компонентами, завдяки чому кучері зберігаються досить довго і роблять зачіску особливо красивою. Цей вид завивки буває трьох видів (залежно від використовуваного складу):

Склад для натурального волосся, або для волосся, що мають пошкодження незначною мірою.


Дозволяє створити чіткі кучері різної форми за бажанням і смаком клієнта.
Склад для злегка і середньо-пошкодженого волосся. Він виготовлений на основі цистину - компонента, що утримує вологу.

Склад для значно пошкодженого волосся. В основі - той же цистин і амінокислоти, за допомогою яких волосся стає м'яким і гладкими.

Виходячи з цього можна з упевненістю стверджувати, що, як це не парадоксально звучить, але матрична завивка не тільки не псує волосся, але навіть робить на них оздоровчий вплив. Є і ще одна перевага матричної завивки: ви не будете через 3-4 місяці з жахом спостерігати відросло пряме волосся.

Вся справа в тому, що по закінченні цього часу волосся самі поступово розпрямляться, лише ближче до кінчиків залишаться приємні хвилі, як у природно кучерявого волосся. Це дійсно завивка нового покоління. Нічого подібного світ ще не бачив!