http://emily-mag.ru/

Демакияж - процес очищення шкіри, видалення косметики з обличчя. Це дуже відповідальний момент, тому до нього потрібно ставитися серйозно. Косметика на обличчі контактує з пилом, брудом, а також сальними виділеннями на шкірі, що сприяє разможенію мікробів. Згодом можуть початися запальні процеси, з'являться прищі і вугрі. Недбало зроблений демакияж також може завдати вашій шкірі шкоди.

Демакіяж губ
Починати процедуру демакіяжу потрібно з видалення губної помади - зазвичай це роблять за допомогою спеціального тампона (а якщо його немає , то звичайного ватного). Видаляти помаду слід від кутів губ до їх середині. Обов'язково використовуйте молочко для зняття косметики або неспиртного лосьйон.

Демакіяж очей
Дуже обережно потрібно знімати макіяж очей. Шкіра на століттях не так еластична, як на інших ділянках обличчя, в ній немає підшкірної жирової клітковини, а слизова оболонка ока дуже чутлива до подразників.


Для видалення туші з вій скористайтеся перевіреним народним методом.

Нанесіть трохи олії (підійде будь-яке, крім соняшникової) на ватний тампон, змочений у воді. Розмажте масло по тампону і ніжно, не натискаючи на очне яблуко, протріть верхню повіку круговими плавними рухами. У міру потреби потрібно промивати тампон під струменем холодної води і повторювати процедуру до тих пір, поки ватний тампон не буде чистий. Якщо ви почнете пользовваться цим методом видалення туші, ваші повік не будуть червоними і роздратованими.

Демакіяж шкіри обличчя
Для видалення макіяжу з шкіри обличчя можна скористатися спеціальним очищаючим кремом, рідким емульсивним кремом або косметичним молочком. Тим, у кого жирна або проблемна шкіра, рекомендується застосовувати гель для вмивання.