Відпочиваючи на морському узбережжі, можна поряд зі здоровим засмагою отримати і неприємні проблеми з волоссям. Відомо, що морська вода і сонце дуже погано впливають на шевелюру.

Якщо трохи заглибитися в наукові подробиці, то стане зрозуміло: ультрафіолетове випромінювання в залежності від впливу на волосся ділиться на два типи. Перший тип, або так звані альфа-промені, позбавляє волосся вологи, а другий - бета-промені, день за днем згубно впливає на пігмент волосся, причому як на штучний, так і на натуральний. Іншими словами, тривале перебування під палючим сонцем без захищають головних уборів - вірний спосіб отримати сухі і тьмяне волосся, позбавлені здорового кольору, або попросту вигорілі.

Вирушаючи на відпочинок, слід заздалегідь потурбуватися і про підготовку волосся до непростого для них періоду, і про безпосередній догляді за ними під час перебування на морі. За кілька днів до від'їзду постарайтеся позбутися посічених кінчиків. Не варто проводити хімічну завивку або забарвлення. Винятком може стати лише біоламінірованіе, яке матиме подвійне значення: по-перше покращиться зовнішній вигляд волосся, вони стануть товщі на 10-20%, стануть більш слухняними, без нерівностей і шорсткостей; по-друге Ви тим самим захистіть структуру волосся від шкідливого впливу морської води. Ефект захисту волосяних стрижнів досягається за рахунок того, що при біоламінірованіе кожен волосок як би огортається спеціальної целюлозної пленочкой, що оберігає його від агресивного середовища. Результат від біоламінування зберігається цілий місяць, після чого воно починає поступово змиватися, так що, зробивши процедуру перед початком відпустки, можна менше турбуватися про стан і здоров'я волосся.

Однак ніхто не відміняв догляд за шевелюрою і безпосередньо на відпочинку .


Основне правило - це серйозна захист від сонячного випромінювання. Волосся слід прикривати головними уборами, а якщо такої можливості немає, то користуватися сонцезахисними засобами: спреями, муссами і т.д. Важливо, щоб такий засіб було водостійким і ефект зберігався хоча б після одного купання.

Дуже ретельно слід змивати морську солону воду і очищати волосся. Причому забудьте про комплексні засобах 2 в 1. Хороший шампунь, якісний кондиціонер і бальзам-ополіскувач окремо - мінімум коштів, який потрібен вашому волоссю.

Якщо Ви все-таки пофарбували волосся і відразу ж відправилися відпочивати, незайвим буде захопити з собою засіб для збереження яскравості кольору. Інакше ефект навіть від найдорожчого фарбування буде дуже недовгим. Додатковим захистом від сонячного випромінювання можуть стати ампульні кошти і різні масла. Їх здатність обволікати, але не обтяжувати волосся дозволить зберегти структуру і цілісність кожного волоска окремо.

Не рекомендується відправлятися до моря, не підлікувавши ослаблені волосся. Тут за допомогою краще звернутися до професіоналів і завершити цикл все тим же біоламінірованіе, закріпивши результат. На час відпустки постарайтеся забути про фені, прасування і засобах стайлінгу. Винятком можуть стати лише укладальні кошти з сонцезахисним фактором. Крім того, правила не розчісувати мокре волосся особливо актуально після купання в морі.

Повернувшись з відпочинку або подорожі, навіть якщо Ви не бачите проблем з волоссям, слід пару тижнів вдіяти зміцнюють маски. Це не буде зайвим, тому що не всі структурні зміни волосся видно неозброєним поглядом, а додатковий догляд захистить шевелюру від неприємних наслідків.