http://emily-mag.ru/

Под сучасним доглядом за шкірою фахівці розуміють три повноцінних етапи - очищення, тонізування, зволоження (вранці) та харчування (ввечері). Зволоженню шкіри відводиться особлива роль, адже за допомогою цієї процедури клітини епідермісу отримують необхідну кількість вологи, а також першу порцію необхідних речовин для підтримки здоров'я і молодості.

Саме для цих цілей і створені такі косметичні засоби, як зволожуючі креми , гелі та маски.

Крім своєї основної функції - зволоження, зволожуюча маска для обличчя має і безліч інших, не менш важливих і корисних. Вона знежирює, зміцнює, живить, лікує і відбілює нашу шкіру.

Однак при нанесенні будь зволожуючою маски потрібно слідувати декільком правилам.

По-перше, маска повинна бути підібрана під ваш тип шкіри - як ви знаєте, шкіра обличчя буває сухий, жирної, нормальної, комбінованої і чутливою. По-друге, її необхідно застосовувати відповідно до правил, зазначених на упаковці. Наприклад, якщо заявлений час дії маски не більше 20 хвилин, це означає, що через 20 хвилин маску необхідно змити.

Наноситься зволожуюча маска з допомогою будь-якого чистого "інструменту" по масажних лініях: від верхньої губи до вушних мочок , від підборіддя до скронь і від носа - до них же.

Під час процедури особа повинна залишатися нерухомим, а завершувати її слід в два етапи: спочатку протерти шкіру лосьйоном або настоєм трав, а потім нанести крем.


Зволожуючі маски підходять для будь-якого типу шкіри, але просто необхідні для власниць сухої і чутливої шкіри, більше всіх страждають від зневоднення.

Не менш важливо, на думку фахівців, звертати увагу на склад зволожуючою маски. Чим більше він натуральний, тим якісніше сам засіб.

Цим вимогам повністю відповідає ізраїльська косметика, яка збагачує формули своїх косметичних засобів природними мінералами, акумульованими в водах Мертвого моря. Сіль Мертвого моря - це цінний компонент, який, потрапляючи в шкіру, затримує в ній вологу.

Які ще косметичні інгредієнти мають виражений зволожуючим впливом? Безсумнівно, натуральні рослинні масла. До зволожуючим олій належать оливкова олія, масло ши, жожоба, масла виноградних кісточок, солодкого мигдалю і персика. Кислоти натурального походження також допомагають повернути шкірі зволоженість і здоров'я. Кращими компонентами цього типу по праву вважаються гіалуронова і молочна кислоти.

Для шкіри, що вимагає особливо сильного зволоження, підійдуть маски з додаванням сечовини. Ця речовина має здатність легко проникати в найглибші шари шкіри і утримувати в них вологу. Сечовина не викликає алергій і подразнень, тому може використовуватися в досить великій концентрації - до 10%.

Зволожуючі маски рекомендується застосовувати 1 раз на тиждень в холодну пору року і 2 рази в тепле.