Безперечно, період молодості - це саме золоте і саме безтурботний час нашого життя. Ми вітаєм на крилах щастя і деколи навіть самі не помічаємо, як проходять найдорожчі для нас роки, а з ними і наша молодість, і краса. Зі збільшенням нашого віку і виростають наші зовнішні фізичні зміни, які відображаються на нашому настрої і самопочутті не кращим чином.

Молодість - це саме те безтурботний час, коли, здається, що наша природна краса завжди буде при нас і ні що не зможе порушити нашу зовнішню гармонію з самою собою. Зовсім не хочеться думати, що коли-небудь і ми може зіткнутися з проблемою другого підборіддя, яка може значно відобразиться на нашому зовнішньому вигляді не кращим чином. Але, на жаль, молодість має властивість йти, а на зміну їй приходять значні зміни нашого зовнішнього вигляду, пов'язані з віком, які знижують нашу впевненість і розвивають в нас комплекси.

Як правило, на таку проблему ми починаємо звертати свою увагу, коли всемогутня сила косметичних засобів уже безсила, але ж так хочеться завжди бути красивою. Тим не менш, це ще не привід, щоб впадати у відчай - вихід завжди є. У нашому випадку з даною проблемою зможе допомогти малоінвазивний метод ліпосакції підборіддя.

Чим же спровоковано поява "другого" або як його ще називають, подвійного підборіддя? У першу чергу, хочеться сказати, що друге підборіддя являє собою скупчення жирових відкладень в нижній частині обличчя. Як правило, причини його виникнення досить простий: неправильне харчування, збої в обмінних процесах організму і, звичайно ж, свою важливу роль відіграє в даному випадку спадковість. Цілком природно, що друге підборіддя необхідно усувати, але крім цього ваше обличчя потребуватиме підтягує, йому буде необхідно корекція, яка зробить більш чіткими всі риси обличчя і додасть зовнішньому вигляду обличчя молодості і здорового кольору.

Пропонована вашій увазі процедура ліпосакція підборіддя відповідає всім цим важливим критеріям, при цьому вона проводиться ще й на безпечному рівні за допомогою лазерного та радіочастотного впливу. Завдяки позитивному впливу даних методів процедура проводиться досить ефективно, не залишаючи рубців, шрамів і будь-яких інших дефектів на шкірних покривах. При цьому вона служить відмінним підтягуючим засобом.

Першим методом ліпосакції підборіддя є лазерна коагуляція. Що вона собою являє? В першу чергу, це малоінвазивна процедура, головним завданням якого є руйнування підшкірних жирових тканин за допомогою лазерного нагрівання підшкірних тканин.


В результаті такої дії все жирові відкладення поступово розріджується і поступово виводяться з організму.

У багатьох виникає асоціація, що всі види ліпосакції увазі в собі обов'язкове носіння компресійної пов'язки після проведення процедури. Насправді, це абсолютно не так. Саме лазерна ліпосакція розроблена таким чином, що в носінні пов'язки немає ніякої необхідності, тому що під впливом лазера жирові відкладення значно зменшуються вже в самому процесі, тим же чином немає місця для обвислій шкіри, яка так само успішно в процесі підтягується.

Єдине, до чого варто бути готовим після проведення лазерної ліпосакції, так це до того, що зростає ризик появи оточених утворень, дрібних опіків і больових симптомів в оброблюваних ділянках. Як правило, такі негативні наслідки виникають тільки після перегрівання певних оброблюваних точок під час процедури.

Що стосується радіочастотної ліпосакції (RFAL), то це зовсім новий напрямок в малоінвазивної корекції, яке на сьогоднішній день поряд з іншими процедурами, є найефективнішим методом. В процесі процедури застосовується апарат BodiTite, розроблений Ізраїльськими вченими, який успішно проводить нагрівання підшкірних тканин за значно менший час, ніж при лазерному впливі. До того ж, завдяки можливостям задіяного апарату відбувається автоматичне регулювання потужності приладу, що в результаті виливається в більш видиму підтяжку шкірних покривів і більш виражений омолоджуючий ефект.

Незважаючи на створену видимість безпеки процедури, до неї все-таки варто поставитися з повною серйозністю. У першу чергу варто приділити особливу увагу вибору фахівця, якому ви довірите своє обличчя. Для власної безпеки краще всього навести довідки про його репутації і досвіді процедурах подібного характеру. Після того, як фахівець вами був обраний, варто обговорити з ним всі деталі майбутнього процесу, в яких ви повинні чітко роз'яснити фахівця, яким ви хочете бачити свій новий вигляд.

Як правило, перед проведенням процедури вам необхідно буде відвідати свого спеціаліста не менше двох разів: у перший раз він вам розповість, що являє собою дана процедура ліпосакції підборіддя, і як вона буде відбуватися, а вдруге він повинен буде виробляти анамнез і Ви зможете визначитися з днем проведення процедури ліпосакції підборіддя.