http://stylehive.ru/

Французский манікюр або френч - це елегантне покриття для нігтів, що підкреслює його природний вигляд і красу. Відростаючих кінчик нігтя виділяється білим кольором, а інша частина нігтя - кремова, бежева або рожева.

Таке покриття виглядає дуже вишукано, коригує форму нігтя, а найголовніше - підходить до будь-якого цветотипу і поряд. Останнє гідність, загалом, і послужило причиною його створення.

Існує дві версії, і вже важко встановити: яка з них є первинною. За однією, френч створили для того, щоб голлівудські актриси, що знімалися одночасно в декількох картинах, відповідали будь-якого образу і історичній епосі.

За іншою версією, манікюр був створений для того, щоб нігті манекенниць, за час показу демонстрували одяг різних кольорів і стилів, гармоніювали з будь-яким нарядом.

Як би там не було, але такий спосіб покриття нігтів не тільки вирішив професійні проблеми, а й став популярним повсюдно.

Френч виглядає дуже вишукано і доречний в будь-якій ситуації: і в будні дні і для урочистих випадків. При цьому його цілком можна зробити вдома самостійно.

Для початку потрібно зробити звичайний манікюр.


Класична форма нігтя для французького манікюру - прямокутна (нігті підпилюються по прямій лінії і злегка закругляются куточки). Але може використовуватися і овальна форма, якщо вона йде вам більше.

Покриття можна наносити двома способами: від руки і за допомогою шаблонів.

Для нанесення покриття від руки:

1. Нанесіть на ніготь основу під лак і добре висушіть.

2. Нанесіть на вільний край нігтя непрозорий білий лак, рухаючись від центру до країв. Як кажуть професіонали - намалюйте посмішку. Знову висушіть.

Замість лаку можна використовувати спеціальний білий олівець, провівши ним лінії під нігтями, виділяючи при цьому відросло край нігтя. Олівець не повинен бути дуже жорстким.

3. Нанесіть прозорий рожевий, кремовий або бежевий лак на весь ніготь і висушіть. Можна зробити ще цікавіше: після того, як ви нанесли на нігті лак бежевого кольору, покрийте їх ще й лаком блідо-рожевого кольору.

4. Нанесіть закріплювач.