http://beauty./

Мода - штука мінлива. Дуже часто в моду приходять різні - яскраві і не дуже - кольору. І навіть якщо це не наш колір, так хочеться бути модною!

Але завжди потрібно пам'ятати, що у будь-якого кольору є маса відтінків, і від вас вимагається просто підібрати той відтінок, який йде вам.

Візьмемо, наприклад, рожевий колір. Якщо у вас бліда шкіра, то краще скористатися темно-рожевими тонами. Якщо ж ваша шкіра має, скоріше, сіруватий відтінок, то тональний крем краще вибрати натурального кольору, а ось помада і рум'яна не повинні бути яскравими.

Якщо шкіра має жовтуватий відтінок, їй теж не протипоказаний рожевий колір, але його краще вибрати з холодної гами. Якщо ви засмагли, чудово підкреслять засмага світло-рожеві перламутрові помади і тіні.

Єдино, кому рожеві тіні протипоказані, - це тим, у кого очі набрякли або під ними з'явилися темні кола, рожеві тіні можуть ще сильніше підкреслити втому.

Але той же рожевий колір в макіяжі багато чого вимагає. Не можна сильно пудрити обличчя, наприклад. Якщо ви наносите рожеві рум'яна, остерігайтеся різких кордонів, а то це буде виглядати вульгарно і некрасиво. Різко окреслювати губи теж не можна.

Якщо ви вибрали холодну рожеву гамму, то не завадить знати, що вона чудово поєднується з сірим і синім кольорами.


А якщо вам підходить тепла гамма, то пам'ятайте, що її сусіди - коричневі тони.

Тепла гама краще виглядає вдень, а холодна - при штучному світлі. Так що дерзайте!

Або, скажімо, пастельні тони. Вони часто приходять в моду. Це символ жіночності, ніжності і чарівності. Але ці кольори підходять не всім.

На обличчі пекучих брюнеток макіяж, зроблений в пастельних тонах, просто загубиться. Той же ефект можна побачити і у натуральних блондинок.

Їм потрібна макіяж яскравішою. Але в кожному разі адже можна використовувати ті ж кольори, однак більш інтенсивні, чи не так?

Одним словом, потрібно пам'ятати, що у всіх квітів є різні відтінки. Не треба відмовлятися ні від чого. Має сенс відмовляти собі в чомусь, що стосується моди, тільки в тому випадку, якщо це не відповідає вашому віку і стилю. І то завжди можна знайти якісь компромісні рішення.

Якщо зараз в моді туш для волосся, а вам вже за ..., це зовсім не означає, що ви не можете нею скористатися. Питання стоїть тільки за тим, який колір вибрати. Чому б при своїх каштанових волоссі не спробувати мідну туш для волосся?

Загалом, все вирішується. Колір настільки багатогранний, що завжди можна в модній гамі вибрати свій відтінок. Більшість квітів мають холодну гаму і теплу. Вибирайте ту, яка саме вам йде!