Те, що красиві блискучі волосся -це краща прикраса жінки, факт безперечний. Однак бувають в житті періоди, коли доводиться докладати чимало зусиль, щоб підтримувати цю красу, а іноді й відновлювати.

Наприклад багато молоді мами скаржаться на сильне випадання волосся після пологів та в період лактації.

Часу на походи по салонах, щоб проводити лікувальні процедури, як правило, немає. що ж можна зробити в домашніх умовах, щоб допомогти волоссю? На виручку можуть прийти прості народні рецепти. Їх секрети як правило передаються з покоління в покоління.

Наприклад -просте і доступний засіб -кефір. Можна просто нанести його на корені волосся, утеплити голову і залишити на дві години.

Повторювати таку процедуру можна через два-три дні. Тільки не треба забувати після миття ще й ретельно обполіскувати волосся бальзамом, щоб не було специфічного запаху кефіру.

Якщо крім випадіння волосся додалася ще й проблема лупи, то можна замість шампуню приготувати таку суміш: стакан кефіру, два яйця .


Добре промиває волосся і допомагає позбавитися від лупи.

Кефір є традиційним народним засобом по догляду за волоссям. він містить біокультури, які зміцнюють коріння волосся, покращує їх структуру, нормалізує гідроліпідний баланс шкіри голови. Крім цих рад слід пам'ятати і про те, що пошкоджене волосся не можна мити дуже гарячою водою, краще теплою.

І на час можна відмовитися від сушки феном -це теж поліпшить стан волосся. Допоможе і такий засіб як відвар ромашки або кропиви замість використання звичайного бальзаму ополіскувача.

Є ще одна досить ефективна маска для відновлення волосся: необхідно взяти яйце, розтопити трохи меду і додати пиво.

Все ретельно перемішати, нанести на волосся, бажано добре втерти в коріння, одягнути щось утеплювати і залишити на дві години. цю процедуру також можна робити один-два рази на тиждень.

Вже буквально через кілька разів можна буде побачити результат -волосся будуть менше випадати, набудуть більш здоровий вигляд і блиск.