Волосся постійно потребують нашої турботи, тому слід приділити увагу їх розчісування, а точніше правильному вибору гребінця.

Адже роздратування нервових закінчень на шкірі голови під час розчісування сприяє збереженню і зростанню волосся, а також оживляє кровообіг.

Щоб не помилитися при виборі гребінця, необхідно знати про їх видах і застосуванні.
Масажна гребінець здатна добре масажувати шкіру голови, а це покращує живлення коріння, і волосся стає гладкими.

Зуби у цій гребінці можуть бути з різних матеріалів, але головне, щоб вони не були гострими. Тому, що це може призвести до утворення мікротріщин на шкірі голови, а потім привести до втрати волосся.

Класична щітка підходить для ретельного розчісування волосся перед сном. Краще купувати таку річ з натуральною щетиною, адже вона складається з того ж матеріалу, що і волосся.

Для дуже густого волосся можна застосовувати щітку зі змішаною щетиною.
Дерев'яна гребінець використовується для щоденного розчісування волосся. Вона не травмує і не здатна електрізіровать волосся.

Добре підходить дана річ і для нанесення масок і укладань на волосся.


Вплив гребінця залежить і від виду дерева, наприклад, березова може позбавити вас від лупи, а дубова - діє як заспокійливий для шкіри голови.

Пластмасова гребінець може негативно впливати на волосся, привести до їх ламкості або розтину. Альтернативою даного виду є силіконова гребінець, яка більш щадне впливає на волосся.

Металевий гребінець добре підійде для поділу пасом, але якщо волосся пофарбовані, то даним варіантом краще не користуватися. Щоб уникнути ламкості волосся краще щодня не використовувати для розчісування металеву гребінець.

Брашинг часто використовується для укладання волосся феном, випрямленню волосся, наданню їм об'єму і форми. Натуральна щетина здатна не тільки ідеально укласти волосся, але і додати їм здорового блиску.

Якщо ви правильно виберете собі гребінець, то зможете одночасно позбутися багатьох проблем з волоссям. Адже кожна з них має своє призначення, тому краще мати в побуті кілька варіантів гребінців.