Звичка перекушувати на бігу стала для багатьох звичною справою. Сучасні люди більше зосереджені на своїй кар'єрі, а не на здоров'я. Чи справді фаст-фуд так вже небезпечний для здоров'я, як прийнято вважати?

Фахівці Клініки лікувального харчування РАМН вважають, що любителі хот-догів, чіпсів, локшини, швидко розчинних супів шкодять своєму здоров'ю. Навіть якщо після з'їдання такого обіду ви відчуваєте себе цілком нормально.

Фахівці вважають, що продуктами фаст-фуд неможливо наїстися, а можна лише на час притупити відчуття голоду. Якщо ж харчуватися продуктами швидкого приготування постійно, то в організмі неминуче виникне дефіцит дуже багатьох необхідних для життєдіяльності компонентів.

Якийсь час наше тіло буде намагатися компенсувати їх нестачу за рахунок внутрішніх резервів, але ці запаси рано чи пізно виснажуватися. Результатом стануть захворювання шлунково-кишкового тракту, крихкість кісткової тканини, анемія і різні порушення обміну речовин.

Фаст-фуд в основному, складається з вуглеводів, причому, не всі з них для нас корисні.


У чіпсах міститься дуже мало білка, а той який є неповноцінний за своїм складом. Сосиски і гамбургери, хоча і відносяться до м'ясних продуктів, але містять чималу кількість консервантів.

Бутерброд з ковбасою теж не вихід з положення. По-перше, в ковбасах часто не витримується оптимальне співвідношення білків і жирів, а, по-друге, присутні різні ароматизатори, стабілізатори, колірні і смакові добавки. Те ж стосується і швидких обідів в яскравих коробочках.

Лікарі одноголосно стверджують, що харчування взагалі не повинно бути швидким. Протягом дня людина просто зобов'язаний хоча б раз з'їсти гарячу повноцінну їжу, до якої входили б зерно, зелень, овочі, м'ясо або морепродукти (річкові теж не забороняються).

У ті ж моменти, коли поїсти нормально у людини ніяк не виходить, краще перекусити фруктами, здобною булочкою або печивом з молоком, горіхами, або кисломолочними продуктами.