Влітку особливо легко відправитися зіпсованими і неякісними продуктами.

Саме в літній період звернення до лікарів зі скаргами на харчові відправлення вдвічі більше звичайного. Причиною неприємностей є токсини, що виділяються бактеріями, які у спеку особливо активні.

Провідний науковий співробітник ДНІЦ профілактичної медицини Галина Холмогорова радить у спеку взагалі не їсти на вулиці і не купувати готові продукти в пересувних тонар.

Найнебезпечнішими продуктами залишаються випічка з м'ясною, овочевою та сирною начинкою, тобто всі чебуреки, пиріжки, хачапурі, біляші та інше. Особливо ті, які продаються не в павільйончиках, а прямо з переносних термосів. Причому, навіть якщо сама продукція цілком якісна, то її вміст в таку погоду стає ідеальним середовищем для розмноження мікробів.

Слід побоюватися будь-яких готових салатів, особливо з майонезом, всіх продуктів, що лежать у відкритому доступі, тим більше на сонці, а також булок з кремом, тістечок і тортів.


Особливу пильність слід проявляти при покупці молочних продуктів. Якщо неодмінно треба щось з'їсти, то краще обмежитися сухий булочкою без наповнювачів і плавленим сирком.

Не потрібно купувати всі продукти, що лежать у відкритому доступі, на повітрі і тим більше під сонцем. Відмовтеся від булок з кремом, тістечок і тортиків

Найбільш небезпечними для здоров'я, за даними санітарно-епідеміологічних служб, є продаються з рук гриби, молочні продукти, випічка та шашлики.

Можна з'їсти продукт, який приготували прямо при вас, наприклад, млинці. Але, якщо ви берете млинець з начинкою, подивіться, де вона зберігається. Якщо у відкритих лотках - задумайтеся.