Незважаючи на те, що японські суші сьогодні популярні в усьому світі, самі японці переходять на м'ясо.

Замість того щоб готувати суші, японські домогосподарки купують готові котлети, які треба просто підігріти і не треба довго возитися. В результаті в країні зростає кількість серцево-судинних захворювань.

До кінця позаминулого століття японці практично не вживали в їжу м'ясо, проте інтерес до нього став наростати в міру підвищення рівня життя - особливо на тлі економічного буму після Другої світової війни.

У 1965 році кожен житель країни в рік купував приблизно шість кг м'ясних продуктів, однак з середини 80-х цей показник перевищив 12 кг. Одночасно до 2005 року кількість щорічно придбаних риби і морепродуктів впало нижче 13 кг на душу населення і продовжує скорочуватися.

Щодо молоді домогосподарки не купують рибу і молюсків, бо з ними "потрібно довго возитися" у порівнянні з готовими котлетами і біфштексами.


Свою роль, наголошується в доповіді, грає і дорожнеча морепродуктів, пов'язана зі скороченням промислу та надмірною кількістю посередників у цьому бізнесі.

У той же час перехід на "харчування м'ясом" загрожує японцям поширенням серцево-судинних захворювань і скороченням тривалості життя, за якою зараз країна посідає перше місце у світі,

Уряд всерйоз стурбоване цією тенденцією і вже вживає заходів. Боротися з цією тенденцією можна тільки шляхом пропаганди та адміністративних спроб знизити роздрібні ціни на дари океану, говориться в прийнятій Кабінетом міністрів "Білій книзі з видобутку морепродуктів".