Темний шоколад виявляється не тільки ласощі, але й ефективний "лікарський препарат". Вчені з університету Кельна в Німеччині за допомогою своїх наукових досліджень з'ясували, що улюблених продукт ласунів допомагає знизити підвищений артеріальний тиск.

Доктор Дирек Тауберт керував дослідженням, в якому взяли участь 44 людини у віці від 56 до 73 років. Всі вони були поділені на 2 групи зі спеціальним раціоном. Кожен день перша група випробовуваних з'їдала трохи більше 6 грамів темного шоколаду (приблизно один "квадратик" звичайної шоколадної "плитки"). Друга ж група вживала така ж кількість, але білого шоколаду.

Через п'ять місяців, під час яких брали участь в експерименті регулярно їли шоколад, з'ясувалося, що у тих, в чий раціон входив темний шоколад, кров'яний тиск помітно нижче , ніж у тих, хто їв білий.


І величина зниження тиску, за словами доктора Тауберта, була достатньою для того, щоб припускати зменшення ризику виникнення захворювань серцево-судинної системи у любителів темного шоколаду.

На результати дослідження своїх німецьких колег уже відгукнулися вчені США. Наприклад, директор Центру з проблем гіпертонії при університеті Дьюка (штат Північна Кароліна), Лора Свитка вважає, що отримані результати представляють певний інтерес, але їх необхідно перевірити на набагато більш широкої аудиторії різного етнічного походження.

Однак вона не радила б гіпертонікам надто активно "налягати" на темний шоколад. Адже не варто забувати, що набрані в результаті посиленого споживання цих ласощів зайві кілограми, загублять будь-яке позитивне вплив, який шоколад може надати на артеріальний тиск.