Вживання сирої риби сприяє поширенню раку печінки. Про це попереджають азіатські фахівці в країнах Азії, знаходячи все більше недоліків в їжі суші-барів. Споживаючи цю їжу, люди ризикують заразитися паразитних хробаком, який, потрапивши в організм, може діжі ніяк не проявляти себе протягом декількох років.

Тайські медики з Університету Каєн закликають жителів Південно-Східної Азії не приймати в їжу сиру прісноводну рибу. На їхню думку, люди ризикують таким чином заразитися паразитними хробаками. Потрапляючи в людський організм разом зі стравами з сирої риби, такий хробак викликає рак печінки.

Медики ж пояснюють, що черв'як впливає на жовчний міхур, викликаючи активність білка цитокіну.


А імунна система у свою чергу починає настільки активно захищатися, що руйнує тканини організму людини. В результаті утворюються внутрішні виразки, починається запалення, і це надалі і приводить в раку.

У Таїланді вже близько шести мільйонів людей заражені паразитних хробаком з річок Південно-Східної Азії. Ці мікроорганізми наповнюють річки в сільських регіонах Таїланду, В'єтнаму, Лаосу, Камбоджі, Кореї та Китаю. Тому утриматися від екзотичних страв із сирої риби там стоїть особливо.