Перелік масел і засобів для масажу, сприяють перетворенню жіночої фігури практично в ідеальну, поповнила ще одна суміш, приготовлена на основі .. кофеїну. Вчені стверджують, що, втираючи її в область талії і стегон, можна значно зменшити їх коло.
При цьому головне, кажуть фахівці, запастися терпінням, оскільки процедуру слід проводити двічі на день протягом місяця. В результаті неї, як свідчать дослідження, у 80% жінок відзначається значне зменшення об'єму талії і стегон.
Для того щоб переконатися в цьому, вчені Федерального університету Ріо-де-Жанейро провели експеримент за участю 99 жінок, яким пропонувалося протягом місяця втирати в проблемні місця тіла два рази на день суміш на основі 7-процентного кофеїну. Результат перевершив всі очікування - у понад 80% жінок відзначалося значне зменшення об'єму талії і стегон, а у 68% скоротився обсяг стегон.Однак при цьому керівник дослідників Омар Люпі заявив: "Кофеїн не допомагає позбутися целюліту. Але він допоможе жінкам стати стрункішою. Але це не означає, що можна забути про гімнастики ".
І взагалі, чи можуть кофеїнові масажі стати досить ефективними в боротьбі з целюлітом, вченим ще належить з'ясувати. Зате в тому, що не слід захоплюватися розпиванням великої кількості ароматного напою, зрозуміло вже сьогодні. Так, наприклад, відомо, що високі дози кофеїну (500-600 міліграмів або приблизно 4-7 чашок кави) не тільки викликають проблеми зі сном, але також сприяють частому серцебиття, здригання м'язів і головних болів. Тому лікарі рекомендують пити не більш 200 міліграмів кофеїну (дві чашки кави) в день.