На цьому тижні у православних християн починається медовий спас. Мед завжди був одним з найбільш шанованих продуктів російською столі. Мед був і ласощами, і ліками (ось вже воістину унікальне поєднання!), З нього варили смачні і корисні напої і додавали в різні страви.

Які ж види меду найбільш корисні, і чим саме? Майже всім відомо, що липовий мед - прекрасний засіб від простудних захворювань і грипу. Взагалі, чим світліше мед, тим сильнішими противірусними властивостями він володіє. А ось меду темних сортів - гречані, каштанові - відмінно допомагають при зайвій нервовій збудливості, безсонні і серцево-судинних захворюваннях.

Мед дуже добре застосовувати для загоєння ран. Адже в ньому містяться ефірні масла і прополіс, а також ферменти, які при контакті зі шкірою здатні перетворюватися на перекис водню. Таким чином, мед є природним антисептичним засобом. З його допомогою успішно лікують навіть виразку шлунка, спричинену бактерією хелікобактер пілорі.

Мед є унікальним джерелом заліза, магнію, марганцю і фолієвої кислоти. Його застосовують у лікуванні анемії вже більше тисячі років. Крім того, він здатний підвищувати гостроту зору (для цих цілей мед краще вживати з морквою або чорницею), і швидко знімати відчуття втоми після фізичних і емоційних навантажень.

Каштановий мед допомагає при захворюваннях суглобів.


Мед акації регулює обмін речовин, корисний при гінекологічних захворюваннях, застудах і бронхітах. Гречаний мед підвищує імунітет, корисний для серцево-судинної системи і крові. У ньому багато заліза і марганцю. Липовий мед незамінний при застудах і грипі. Ну а гірський - кращий засіб для зміцнення імунітету, він допомагає при шкірних захворюваннях, викликаних порушенням обміну речовин.

Однак є кілька речей, які необхідно пам'ятати при лікуванні медом. Перш за все, мед є сильним алергеном. Не рекомендується давати мед дітям до року. Та й дорослі повинні дотримуватися таких правил: гранична добова доза меду для дорослого - 100 грамів, а будь-яке лікування медом потрібно чергувати з періодами "відпочинку". Приймати мед постійно протягом більш ніж трьох місяців не рекомендується.

Через високого вмісту ферментів, вітамінів і мікроелементів мед дуже чутливий до нагрівання і дії світла. Тому баночку з медом потрібно зберігати в темному і бажано прохолодному шафці. Так він збереже всі свої корисні властивості.

Підготовлено відділом Харчування