Меламіновий скандал, що трапився по осені в Китаї, наробив галасу по всьому світу. У Росії санітарні служби наклали заборону на ввезення китайського сухого молока.

Більше того: зобов'язали вітчизняні молокозаводи вказувати на етикетках - молоко чи це чи молочний напій .. Чи означає це, що російському споживачеві можна розслабитися? Та й взагалі, що крім меламіну можуть намішати в молоці?
спадщиною чи китайський меламін?
Хто і коли придумав підмішувати в молоко меламін, з'ясують китайські органи правопорядку. Якщо, звичайно, захочуть. Поки ж влада КНР скоріше на боці проштрафилися виробників, ніж отруєних споживачів.

При тому, що від меламіну постраждало 53 тисячі дітей (четверо - померли), подані батьками позови не гарантовані до розгляду в суді. Чому? Тамтешнє правосуддя ще не розібралося, що стало причиною масових отруєнь: технологічна помилка чи злий умисел фальсифікаторів.
Тим часом експерти по молоку схиляються до думки про те, що меламін підмішували з корисливою метою. Спочатку надоєне коров'яче молоко нещадно розлучувалося водою, а потім в нього додавалося речовина, що застосовується в промисловості для виготовлення смол, пластмас, лаку.

У результаті водяниста бурда набувала кондиції повноцінного молока: високу щільність і насиченість білком (за рахунок входять до складу меламіну аміногруп).
На скандал Росія відреагувала моментально: ще у вересні заборонила ввезення китайського молока. Це істотно знизило ризик споживачів, проте пильність втрачати ще рано. Основна маса сухого молока, використовуваного в російській промисловості в останні роки, надходила саме з Китаю.

І ніхто не поручиться, що кримінальний продукт не проскочив на наш ринок ще до вересневого скандалу. Лежить, скажімо, тихенько десь на складах молокозаводів, готове "спливти" у будь-який момент, якщо санітарні органи не встигнуть вчасно виявити.
А потім, не виключені й інші неприємні сценарії. Як сказав головний санітарний лікар Росії, попадання на наш ринок забороненої продукції можливо несанкціонованим шляхом: шахраї, жиріють за рахунок махінацій на митниці, чи не переведуться ніколи.
Що ж робити споживачеві? Навідріз відмовитися від покупки молока в магазині? Зрештою нещасливий меламін найбільш небезпечний для дітей - він сприяє бурхливому зростанню каменів у нирках саме в зростаючих організмах. Дорослому, звичайно, сечокам'яна хвороба теж ні до чого, однак наслідки виявляються в ньому не так явно.
Словом, хочеться сподіватися, що все китайське молоко з меламіном росіяни вже випили (або з'їли в сметані і сирках) - без очевидної шкоди для здоров'я.
Що ще?
А взагалі за молоко прикро. Дуже вже підмочила його репутацію цивілізація. Добавка меламіну - просто занадто явна фальсифікація. А адже і без неї молоко давно вже позбавили законних прав називатися продуктом "для здорового харчування".
Антибіотики. Який би молочний продукт ви не купили, ці абсолютно недоречні в їжі речовини будуть швидше у ньому бути присутнім, ніж відсутнім. Оскільки мастит, запальне захворювання вимені, рано чи пізно вражає кожну дійну корову, іноді і по кілька разів за життя.

А лікують корівку антибіотиками. І нічого б страшного в цьому не було, якби пацієнтку відокремлювали від стада на три тижні (саме стільки часу потрібно на природне виведення антибіотика з організму), а надоєне у неї молоко виливали б в каналізацію.

Але хіба на молочних фермах можуть дозволити таку розкіш? У підсумку все молоко - і від здорових тварин, і від хворих - виявляється в загальній цистерні і на молокозаводі.
Замінник молочного жиру. Його теж не повинно бути в коров'ячому молоці, однак в сметану, сирні вироби, м'які сири виробник додає його не соромлячись.


Це сильно знижує собівартість виробництва і збільшує прибуток.

Тому як замінник молочного жиру коштує дешево (його роблять з кокосового або пальмоядрового масла), а молочний жир, знятий з цільного коров'ячого молока, давно став дефіцитним і дорогим товаром.
Соєвий білок. Добавку цього рослинного компонента теж можна зустріти в будь-якому молочному продукті, в першу чергу в твердих сирах. Генно-модифікована соя не виключається.
Нітрати. Ці речовини - неминучий компонент молока, оскільки нітрати є природним харчуванням для рослин, а адже корова їсть силос та інші рослинні корми. Все залежить від міри. Нітрати в малих дозах ще нікому не зашкодили.

Але іноді у виробництві кефіру технологи стикаються з ситуацією, коли молоко навідріз відмовляється сквашуватися. Винні - нітрати, що проявили властивості консервантів. У цьому випадку можна говорити про нітратної передозуванні, шкідливою для здоров'я.
Пестициди. Отрутохімікати для боротьби зі шкідниками рослин потрапляють в молоко через харчовий ланцюг. Одне втішає: відтоді як 30 років тому був заборонений до виробництва ДДТ (найстійкіший до розкладання отрута), пестицидне забруднення молока повільно, але вірно знижується.

А ще наприкінці 1980-х кожен третій зразок молочного дитячого харчування містив ДДТ в кількостях, п'ятикратно перевищують допустиму концентрацію
Яка користь від нового регламенту?
З 1 січня в Росії повинен вступити в дію новий технічний регламент на молоко. Чи допоможе він споживачеві відрізнити доброякісний продукт від сумнівного?
Після вступу закону в силу покупець в магазині знайде два види продукту: молоко натуральне і молочний напій. Натуральне - це те, що надоєно від корови і в незміненому вигляді надійшло до споживача.

Молочний напій - це насамперед відновлене молоко, тобто вироблене з сухого молока. До молочних напоїв буде також віднесено молоко, в якому не витримані нормативні кондиції (наприклад, занижено вміст білка) або присутні добавки (наприклад, консерванти або вітаміни).
Очевидний плюс нового регламенту: споживач не буде так дезорієнтований, як раніше. І хоча ціни на натуральне молоко однозначно підвищаться, у громадян з'явиться можливість зробити усвідомлений вибір.
Кардинально ж нічого не зміниться. Проблема якості молока повинна вирішуватися не в цехах молокозаводу, а на тваринницькій фермі. А потім - "чесна" етикетка на пляшці, до якої зобов'язує виробника новий регламент, споживачеві нічого не гарантує. Зміст пляшки - справа темна. Якщо контролю не буде.
Соціально значимий продукт
Молоко містить 100 різних цінних для організму речовин: 20 амінокислот, 25 жирних кислот, 30 мінеральних речовин і 20 вітамінів. Всі ці компоненти, потрапивши в травний тракт людини, беруть участь у біосинтезі гормонів, вітамінів, медіаторів та інших найважливіших для здоров'я сполук.
Молоко - найбагатший за амінокислотним складом продукт. Природа призначила його для росту і життя живих істот, і багато його компоненти не повторюються в інших натуральних продуктах.
Вважається, що в організмі дорослої людини молоко не засвоюється, проте ця думка далеко не безперечно. Більшість фахівців наполягають на користь молока для будь-якого віку і стверджують, що півлітра молока покривають третину добової потреби людини в білку, чверть - в жирі, половину - в калії і три чверті - в кальції і фосфорі.
За статистикою, росіянин випиває 220 л молока на рік (житель мегаполісів - 290 л), а житель Західної Європи - 370 л. Раціональна ж норма споживання молока, розроблена Інститутом харчування РАМН, - 380 л на рік на людину.