Японські винахідники придумали універсальний набір зубної пасти.

Оригінальність винаходу полягає в тому, що у складі набору 31 тюбик пасти, ароматизований різними запахами і 1 тюбик, що містить очищувач для зубів і язика, подготавливающий організм до сприйняття запаху.

Набір отримав назву "Палітра дихання" і покликаний, на думку психологів, піднімати настрій його власнику, перетворювати процес гігієнічного догляду за порожниною рота в забавне і приємне заняття.

Які ж смаки і запахи входять до складу набору? Це, як не дивно, солодка сіль, тропічний ананас, м'ята, освіжаючий йогурт, зелений чай, троянда, банан мавпи, мед, ківі, кава з молоком, слива, яблуко Фудзіями, ваніль, індійська каррі, суниця, каліфорнійський апельсин, чай в стилі Кіото, персик з білою м'якоттю, японська слива, лаванда, індійський чай, кориця, виноград, чай з лимоном, гіркий шоколад, чорниця, карамель, еспресо, грейпфрут, гарбузовий пудинг і кола.Подивишся на назву, почистити зуби чаєм з лимоном - от і сніданок.

Насправді, винахідники стверджують, що така зубна паста корисна. Вона не містить цукор, тут він замінений ксилітом, відсутність спиртів не приводить до зневоднення ротової порожнини, дрібні абразивні частки не руйнують емаль зубів.

Мабуть не за горами час, коли для зубної пасти у ванній необхідно буде виділяти спеціальну поличку і найголовнішою проблемою ранку стане вибір смаку і запаху пасти.