Незважаючи на те, що апаратний педикюр в нашій країні є новинкою, це досягнення сучасної косметології оцінили дуже багато жінок. А ті, хто ще не відчув на собі всі переваги процедури, намагаються заздалегідь ознайомитися з інформацією про апаратне педикюрі, щоб зробити для себе відповідні висновки.

В Росію апаратний педикюр прийшов з Німеччини. По суті, це чергова різновид необрізної (європейського педикюру). Але існує одна особливість, яка вигідно виділяє цю косметологічну новинку, і приваблює все більше клієнтів до майстрів апаратного педикюру. Справа в тому, що в даному випадку в процесі обробки повністю відсутній такий етап, як обробка стоп за допомогою води.

На перший погляд, це здається неможливим, і багато хто не уявляє процедуру педикюру без традиційних способів догляду за ногами , коли головним елементом є розпарювання у ванні. Але, в даному випадку, проводиться лише обробка дезинфікуючим препаратом.

Наступним етапом є нанесення на поверхню шкіри спеціального складу. Слід зазначити, що він має виборче дію. Тобто, впливає саме на відмерлі частинки епідермісу, розм'якшуючи їх. Це необхідно для того, щоб майстер видалив ороговілі ділянки, при цьому навіть в найменшій мірі не пошкодивши і не торкнувшись живі тканини.

Як це відбувається?

Апаратний педикюр увазі обробку кожного сантиметра шкіри стопи, використовуючи апарат з насадками різного призначення. Вони можуть бути одноразового або багаторазового застосування.


Насадки, які використовуються неодноразово, схильні до процесу стерилізації, подібного стоматологічному.

Багато хто впевнений, що порізи і мікротравми є невід'ємною частиною педикюру. Безперечно, таке можливо, але тільки не у випадку з апаратним педикюром. Процедура гарантовано захищає ноги клієнта від порізів і всіляких подряпин, і, отже, немає ніяких умов для поширення шкірних захворювань грибкового походження.

Чи існують недоліки у апаратного педикюру?

Багато особливо недовірливі читачі , безумовно, подумають про те, що у будь-якого нового і досконалого на перший погляд методу обов'язково повинні бути і свої мінуси. Даний висновок абсолютно справедливий. У апаратного педикюру є і певні недоліки. Почнемо з того, вартість процедура досить висока. Це фактор пояснюється досить просто, - адже обладнання педикюрного кабінету коштує чимало.

Додайте до цього витрати на дезінфікуючі засоби, використання сучасних препаратів, а також вартість навчання кваліфікованого майстра. І питання про високу ціну апаратного педикюру стає ясна.

У деяких випадках салон міг би заощадити на обладнанні кабінету для педикюру, оснастити його не максимально, а помірно. До того ж можна взяти на роботу майстра з низькою кваліфікацією. Але від такої сумнівної вигоди не виграє ніхто. Клієнт буде розчарований, так і не зрозумівши, - чим же такий хороший цей хвалений апаратний педикюр?