Правильний догляд за ногами забезпечує не тільки красу, але і здоров'я жінки в цілому. Дивно, але при здоровою, впевненою ходою самопочуття незмінно вище. Наші ноги, - скільки їм доводиться всього винести! Чого вартий випробування туфлями на високих підборах! Але ж ми не можемо без модною і стильного взуття! То чи є способи, що дозволяють виглядати нашим ногам розкішно в будь-якому віці, і притому, не хворіти, і не мати ніяких проблем?

Педикюр, як засіб по догляду за ногами

На думку фахівців, педикюр забезпечує не тільки догляд за стопами в естетичному плані. Дана процедура є лікувальним методом, що впливає на проблемні зони. Вже давно ніхто не сумнівається в необхідності педикюру, залишається лише вибрати методику, що теж часом важко, так як сучасні технології пропонують велику різноманітність спеціального обладнання.

Апаратний педикюр. Звучить дуже актуально, але що ми про це знаємо? У Європі даною методикою користуються вже близько сорока років. Це сталося, коли німецька компанія "Герлах" застосувала деякі елементи зуболікарській техніки для поліпшення стану ніг. Наші співвітчизниці змогли оцінити можливості апаратного педикюру десятиліття тому, саме тоді в Росії з'явився один з перших апаратів. Майстри педикюру відразу зрозуміли, що це саме те, чого їм не вистачало для ідеальної якості роботи.

Переваги апаратного педикюру

Апаратний педикюр відрізняється від більш звичного, класичного, тим, що в процесі обробки ніг вода відсутня. Вона ефективно замінена Размягчитель, що мають спеціальний склад.


Головним плюсом размягчители можна вважати особливість впливу, під його впливом розм'якшується не тільки шар загрубілі епідермісу, а й частинки відмерлої шкіри. Важливою перевагою можна вважати зниження ризику розповсюдження захворювань з групи грибкових. Досвідчений майстер педикюру знає, що основою безпеки роботи є відповідна дезинфекція.

Як проводиться процедура?

Перед початком процедури як руки майстра, так і поверхню стопи клієнта повинні бути оброблені дезинфікуючим препаратом. Видаляється лише загрубілі шкірний шар, не зачіпаючи здорові ділянки. Наявність м'якої шліфовки забезпечує повільне наростання шкіри. Таким чином, поверхню стопи збереже еластичність на максимально тривалий термін. У менш доступних місцях майстер змінює шліфувальні насадки, таким чином, без обробки не залишається навіть найменший ділянку. Наявність шліфувальних ковпачків різного виду дозволить привести в порядок шкіру на кінчиках пальців, навколонігтьові валики.

А головне, клієнт не відчуває навіть найменшого дискомфорту. Процедура відповідає всім гігієнічним вимогам. Апарат обладнаний вбудованим мініатюрним пилососом, і навіть найменша частинка віддаленої шкіри виявляється зібрана. Завдяки апаратному педикюру обробка мозолів відбувається швидко і безболісно. Для цього застосовується висвердлюванню борами, розмір яких вибирається окремо в кожному випадку. Жива тканина, навколишнє мозоль залишається без змін. При цьому ніяких травм і крові, і чудовий результат!