Краса складається з багатьох нюансів і основними її правилами є любов до самої себе і турботою про свій стан, яке утворюється з дрібниць, але має дуже велике значення. Сюди входить і підтягнуте тіло, і красива сяюча посмішка, а блискучі, красиве волосся, і, звичайно ж, доглянуті руки і стопи ніг.

У багатьох SPA-салонах світу практикують незвичайну процедуру, яка тепер дійшла і до нас. Мова йде про пілінг "Fish Treatment" або "Fish-SPА" за допомогою маленьких екзотичних рибок, які називаються Garra Rufa. Ці риби-доктора здійснюють процес, який подарований нам самою матінкою-природою. Все відбувається таким чином: клієнт просто опускає ноги в воду з теплою водою, температура якої доходить до тридцяти двох градусів, під її впливом шкіра отмокает і стає м'якою, відмерлі клітини починають поступово відшаровуватися і ось тут у справу вступають чудо-рибки.

Вони зовсім не кусають клієнта, так як у них немає зубів, вони поглинають ороговілі ділянки шкіри, відщипуючи їх і очищаючи від непотрібних нашарувань, залишаючи тільки здоровий шар. У слині рибок Гарра Руфа міститься фермент, що робить шкіру ніг гладкою і пружною. Професіонали-косметологи кажуть, що ця процедура не тільки сприяє відмінному усунення омертвілої шкіри, але і лікує багато шкірні захворювання і покращує загальний стан.


За допомогою такого догляду за ногами можна позбутися натоптишів, сухий потрісканої шкіри, а також усунути зайву пітливість ніг.

Цю процедуру з повною впевненістю можна назвати скоєно унікальною, оскільки вона природна і проста, в ній не застосовується жодних штучних елементів. Рибний пілінг принесе одне лише задоволення, що межує з насолодою, а за своїми відчуттями він нагадує легку лоскіт або своєрідний приємний масаж.

Ще одна чудова процедура для рук і ніг - парафінотерапія, яка допоможе завжди мати гладку і доглянуту шкіру . Причому, принадність її полягає в тому, що вже після першого сеансу результат не змусить себе чекати. Завдяки парафину шкіра пом'якшується, розгладжується і оновлюється, вона стає ніжною і здоровою, умерено вологою, відновлюється нормальний кровообіг.

Крім цього, парафінотерапія робить позитивний вплив на стан нігтьової пластини, зміцнює її і запобігає ламкість. Для цієї процедури використовується очищений парафін з різними добавками, вітамінами і отдушками і тому даний процес сприяє релаксації і отриманню душевного комфорту.