У наш час існує різноманітне кількість усіляких дієт. Які дійсно допомагають і призводять наш все в форму, а які приносять тільки шкоду організму.

Сама невинна і ефективна для нашого організму дієта - це рибна. До того ж ще й корисна і смачна.

Риба, як відомо, дієтичний продукт, так як рибний білок засвоюється найбільш швидше, ніж м'ясний. Так само, як і м'ясо, в рибі містяться всі необхідні організму амінокислоти. Потрібно просто включити в свій щоденний раціон хоча б 200 грам риби.

Фахівці в галузі медицини рекомендують їсти рибу у кого болить шлунок і є проблеми з щитовидною залозою. Вона є джерелом корисних вітамінів і мінералів, мікроелементів.

У рибі багато кальцію, що підтримує наші зуби і кістки у відмінному стані. Вживаючи щодня невелику порцію риби, ви захистите себе від багатьох хвороб, таких як, інсульт, склероз, інфаркт, псоріаз.

Доведено, що люди, які віддають перевагу рибу набагато менше ризикують здоров'ям і захворюванням різних хвороб, ніж ті , які віддають перевагу м'ясу.


Для нашої ідеальної пам'яті також потрібно включити в раціон рибу.

Чим краще кров циркулює, Тим більше і швидше поживних речовин потрапляє в наш мозок. Вчені довели, що ті, хто віддає перевагу рибі, рідше хворіють на рак.

Будь риба краще поєднується з овочами, як зі свіжими, так і з вареними. Тривалість дієти становить близько 10 днів, можна й більше.

У раціоні вашого харчування обов'язково повинні бути присутніми свіжі фрукти. Сніданок потрібно почати з двох яєць і випити зелений чай. Після сніданку, через години 2,3 потрібно з'їсти рибну страву з овочами.

В обід потрібно вжити близько 250 грамів риби або морепродуктів з невеликою кількістю брюссельської капусти або капусти брокколі. Вечеря повинна бути такою ж, що і сніданок.

Так що вживайте в своєму щоденному раціоні рибні страви і завжди будьте у формі і з відмінним здоров'ям! А рибу можна їсти в будь-якому виді - тушковану, варену, смажену на відкритому вогні, фаршировану, і т.д.