<


img src="/img/c/2/c241260fb032e1f69381861df17f742e.jpeg"/> Тетяна Селихова

Хоча для більшості чоловіків турбота про зовнішність не є першорядною, мало кого порадують отвисшая груди і зростаючий живіт.

Ці наслідки ожиріння є, на думку вчених, однією з найбільш складних проблем, пов'язаних зі здоров'ям сучасної людини.

Як вважають експерти, ожиріння, що збільшує навантаження на серцево-судинну систему і провокує ряд серйозних захворювань, далеко не завжди пов'язане з неправильним харчуванням.

Точніше, справжня причина цих процесів не лежить на поверхні - ожиріння в чималому ступені обумовлено гормональними препаратами, що додаються в м'ясопродукти.

Переміщення гормонально активних речовин у навколишньому середовищі вже не перший рік вивчається доктором Бріттою Штумп з географічного інституту при Рурському університеті в Бохумі.

"Основний метою моєї роботи було дослідження поведінки як природних, так і синтетичних статевих гормонів - естрогену і тестостерону в грунті і визначення на цій основі ролі орних земель у поширенні гормонів в навколишньому середовищі ", - цитує слова вченого портал" Велика Епоха ".

Доктор Штумп прийшла до висновку, "що процес розщеплення чоловічого статевого гормону тестостерону в грунті відбувається швидко, в той час як жіночий статевий гормон естроген являє собою стабільне з'єднання".

Надмірне споживання естрогенів, одержуваних з продуктами тваринного походження, викликає ожиріння.

Зокрема, вживання 2 гамбургерів на добу підвищує вміст естрогену до 10%.