Стоматологи нерідко попереджають нас про шкоду льодяників.
Стеклообразний цукор, завдяки якому вони стають твердими, при розкусуванні які можуть пошкодити зубну емаль і в ній з'являються "лазівки" для карієсу.
На щастя наука не стоїть на місці. Так каліфорнійський мікробіолог Веньюань Ши придумав спосіб виготовлення льодяників, які навпаки зміцнюють тканини зуба.
У його льодяниках містяться особливі компоненти, які згубно діють на бактерії, що сприяють виникненню карієсу. У той же час всі корисні бактерії, які проживають в порожнині рота, залишаються в порядку.
Називаються нові льодяники Dr. John "s Herbal Candy.


Протикарієсні кошти Веньюань Ши знайшов в рідній країні - він вивчив більше 50 тисяч лікарських трав, що використовуються в Китаї в народній медицині.
Однак тільки створенням корисних льодяників дослідження китайського вченого не обмежуються. Ши вивчає бактерії, які живуть в порожнині рота, і розробляє методи боротьби з найбільш небезпечними з них.
Так, вчений з'ясував, що в мікрофлорі порожнини рота містяться як шкідливі для зубів, так і корисні для здоров'я бактерії.
Це робить всі відомі антибактеріальні засоби недостатньо ефективними, адже вони спрямовані на знищення всіх представників мікрофлори.
Підготовлено відділом Здоров'я