Для того, щоб визначити, що зубні імплантанти підходять для вас, вам необхідно звернутися за консультацією до імплантолог. Під час прийому лікар проведе ретельне обстеження порожнини рота, включаючи обстеження стану зубів і ясен.

Можуть знадобитися діагностичні зліпки та імплантологічного маркери, а також додаткові рентгенологічні дослідження та комп'ютерна томографія для того, щоб визначити стан і рівень підготовленості вашої кісткової тканини. Мається на увазі, що лікар повинен визначити, чи готова ваша кістка утримувати імплантований в неї імплант.

На підставі зроблених висновків щодо стану та готовності кісткової тканини і здоров'я ясен пацієнта, його шкідливих звичок та індивідуальних особливостей лікар складає план по установці зубних іплантантов. Цей план буде враховувати всі анатомічні та фізіологічні особливості пацієнта.

План лікування повинен висвітлювати такі аспекти: негайну установку після видалення зуба або після завершення періоду загоєння кістки. Іноді для імплантації протезу потрібно серія лікувальних заходів з лікування та підготовці ясен і кісткової тканини щелепи до початку протезування на імплантатах.

Крім того, консультація з лікарем включає вибір методу знеболення та прийом премедікаціонних коштів для пацієнтів з низьким больовим порогом і високою нервовою збудливістю.

Відновлення та догляд

Відновлення тканин після проведення процедури імплантації зубів залежить від декількох факторів, включаючи проведення різних процедур з відновлення, потрібних для завершення імплантації. Тим не менш, навіть після остаточної установки імплантанта, необхідно підтримувати відповідну гігієну порожнини рота до повної остеоінтеграції імплантанта в кісткову тканину.


Відмова від належної гігієни може призвести до розвитку інфекції, що матиме вкрай небажані наслідки і стати причиною видалення імплантанта.

Куріння, наприклад, підвищує ризик неправильного приживлення імплантанта, тому слід відмовитися від цієї шкідливої звички на весь період приживлення протеза.

Так як в деяких особливо складних випадках процес відновлення займає близько року, необхідно регулярно відвідувати стоматолога і контролювати процес загоєння тканин і приживлення зубного імплантанта. Крім цього, також дуже важливо дотримуватися правил гігієни і проводити регуляпний огляд здорових зубів навіть після остаточної установки коронки на протез.

Який термін служби зубних імплантантів?

Протягом останніх двадцяти п'яти років у всьому світі зубні імплантанти використовуються в якості альтернативи знімним і мостовидні протези. Відзначено, що зубні імплантати можуть прослужити все життя, не приносячи жодних негативних відчуттів. Як і інші зубні протези, та й як справжні зуби, імплантанти можуть бути пошкоджені в результаті травми або недотримання правил гігієни порожнини рота.

Зубні імплантанти, вартість

Ціна на установку зубних імплантантів залежить від багатьох факторів, таких як підготовка до операції, тип, марка обраних імплантантів, загальний обсяг робіт. В цілому ж, середня вартість імплантації одного протеза варіюється від восьмисот до кількох тисяч доларів.