Ківі - це невеликий овальний заморський плід, за своєю формою нагадує куряче яйце. У наших краях цей фрукт став популярним лише кілька десятиліть тому. Ворсисту і шорстку шкірку ківі перед вживанням треба знімати.

Зараз ківі входить до числа найбільш корисних для людського організму фруктів. Ні для кого не секрет, що ківі дуже багатий величезною кількістю вітамінів. Особливо багато в цьому фрукті вітаміну С (в одному плоду ківі міститься дві денних норми вітаміну С).

А, як відомо, цей вітамін прекрасно нейтралізує всі, проникло в наш організм, нітрати.

Спортсмени ж можуть використовувати ківі в якості узаконеного допінгу, адже корисні речовини, які в ньому міститися беруть активну участь в стимуляції людського організму.

Плоди ківі ефективно допомагають у боротьбі з глистами, карієсом, запобігають раннє посивіння волосся і утворення ниркових каменів.
У ківі більше, ніж в інших фруктах каротину. М'якоть ківі багата різними фруктовими кислотами, пектином і ензимом.

Також до складу цього фрукта входить величезна кількість вітамінів: В1, Е, РР, В2, залізо, магній, фосфор, кальцій, калій, фолієву кислоту і дуже велику кількість клітковини.

Ківі відмінно знижує кров'яний тиск.

Цей фрукт також дуже корисний вмістом великої кількості калію.


З'їдаючи після щільного обіду один ківі, Ви ніколи не згадаєте про тяжкість в шлунку і печії.

А здатність ківі спалювати жири, які блокують бактерії, допомагає уникнути утворення тромбів, що дуже необхідно людям, що страждають серцевими захворюваннями.

Проведений вченими експеримент, приніс просто шокуючі результати: у людей, які з'їдають в день по два плоди цього фрукта, через місяць знизився ризик утворення тромбів на 18%, і зменшився на 15% рівень жирних кислот у крові.

Ківі також буде дуже корисним і для людей, бажаючих схуднути. Для цього Вам необхідно з'їдати по 3-4 плоди ківі в день. Їсти цей фрукт треба за 30 хвилин до їжі.

Крім того, ківі - це чудовий антиоксидант і протипухлинний засіб, а також цей фрукт допомагає організму засвоювати білок.

Плоди ківі надають благотворну дію на стан нашої шкіри, роблячи її більш еластичною і пружною. Ківі розгладжує зморшки і покращує колір обличчя.
Безперечно, ківі дуже корисний фрукт, але не варто забувати, що кушая дуже багато цього фрукта можна отримати алергію.