Імплантація зубів є одним з найсучасніших методів відновлення пошкоджених або втрачених зубів.

Що таке імплантант?
Імплантант - це штучний титановий корінь зуба, на який встановлюється зуб (коронка).

Показаннями до імплантації зубів є найрізноманітніші дефекти зубного ряду:

 • поодинокі дефекти зубного ряду;
 • включені дефекти зубного ряду;
 • кінцеві дефекти зубного ряду;
 • повна відсутність зубів.

  Якщо у Вас немає одного зуба, установка імпланту може стати кращим вибором. Традиційне протезування мостовидні протезами вимагає депульпірованія (видалення нерва) і сошліфовиванія значної кількості тканин сусідніх зубів для створення опори моста з обох боків від відсутнього зуба.

  Протезування зубів з використанням методу імплантації залишає сусідні зуби недоторканими. Одиночний зуб-імплант відновлює природний вигляд Вашої посмішки.

  Конструктивно зубні імплантати складаються з двох елементів: імплантанта, який впроваджується в кістку і абатменту, тієї частини, до якої фіксується зуб (коронка). Після установки імплантанта, необхідно якийсь час для остеоінтеграції (процес приживлення). Як правило це займає не більше 6 місяців. Зубні імпланти зазвичай виготовляються з титану. Сама ж імплантація зубів обов'язково проводиться із застосуванням анестезуючих засобів. Після того як імплант прижився на нього встановлюється абатмент, на який фіксується коронка з кераміки.


  Таким чином, втрачений зуб повноцінно відновлюється як функціонально так і естетично.

  Як багато часу це займе?
  Імплантація зубів зазвичай вимагає проведення кількох етапів, які тривають від 3 до 7 місяців , залежно від плану лікування. Перед установкою імплантанта необхідно провести ряд досліджень, таких як панорамний і прицільний знімок зубів, комп'ютерну томографію, загальний аналіз крові. Після установки і приживлення імпланту, виготовлять коронку і/або мостовидний протез на них. Домашній догляд за зубами на імплантатах абсолютно не відрізняється від догляду за своїми зубами. Регулярні профілактичні огляди та відвідування стоматолога гігієніста допоможуть Вам. При правильному догляді Ваші імплантанти можуть прослужити Вам все життя.

  Переваги імплантації зубів:

 • природність імплантованих зубів;
 • збереження сусідніх здорових зубів, що неможливо при інших методах протезування;
 • можливість відмови від знімного протезування, навіть при повній відсутності зубів;
 • повне функціонально-анатомічне відповідність;
 • поліпшення фіксації знімного протезу, тому імплант може служити опорою для знімного протезу.

  Все це дозволяє повернути людині гарну посмішку і здорові зуби навіть у вкрай запущених, складних ситуаціях. Коли є великий дефект зубного ряду, можна або імплантувати втрачений зуб, або вдатися до протезування на імплантатах.