Причинами відсутності або видалення зубів є наступні:

 • Неможливість лікування зубних каналів
 • Пародонтоз (захворювання ясен)
 • Травми щелеп
 • Патологічна стираемость зубів
 • Аномалії прикусу
 • Вроджені дефекти

  Люди , у яких частково відсутні зуби, відчувають масу як фізичних, так і естетичних незручностей, аж до неможливості повноцінно посміхнутися. Крім того, відсутність зубів призводить до проблем з повноцінним споживанням їжі, що в свою чергу стає причиною вторинних проблем зі здоров'ям, таких як порушення травлення.

 • На щастя, завдяки прогресу, за останні два десятиліття , значно розвинулася така область стоматології, як імплантологія, показуючи відмінні результати.

  Переваги імплантації

  Зубні імплантанти набагато міцніше і довговічніше в порівнянні зі знімними протезами або мостами. Зубні імпланти є постійною альтернативою відсутніх зубів, у той час як керамічні коронки слід час від часу міняти, несучи додаткові витрати як фінансові, так і тимчасові.

  Відмінність також полягає і в тому, що один зубної імплант може служити як заміною одного зуба, так і заміною цілого ряду зубів (опора), при цьому скорочуючи тиск на щелепу і покращуючи стійкість.

  Завдяки зубним імплантам, можна не тільки замінити відсутній зуб, але і приховати недоліки щелепи, такі як занадто великі відстані між зубами, неправильний прикус і т.


  п.

  Все більше людей віддають перевагу саме імплантації зубів, замість використання мостів або знімних зубних протезів. Тим не менше, тільки стоматолог може визначити, чи підходить вам такий метод протезування, як імплантація зубів.

  Рівень успіху при установці зубних імплантів

  Імплантація зубів є однією з найбільш ефективних і успішних процедур в стоматології. Природно, на самому початку процесу імплантації ніхто не зможе гарантувати, що пацієнт отримає стовідсотково успішний результат, проте, згідно зі статистикою, рівень успіху сьогодні може становити 95 відсотків для імплантації на нижній щелепі, і 90 відсотків успішного результату імплантації на верхній щелепі. Більш низький рівень успішності процесу імплантації в верхню щелепу є результатом того, що нижня щелепа більш доступна порівняно з верхньою щелепою.

  Причиною невдач імплантації зубів на верхній щелепі може стати близькість верхньощелепної (гайморової) пазухи, а також порушення в процесі остеоінтеграції (приживлення), наприклад, коли протез встановлюється в слабкому місці, або відбувається інфікування області імплантації.

  Тим не менш, рівень успіху імплантації досить високий, і при дотриманні правил проведення процедури, і достатньої діагностики, результат буде безсумнівно вдалим.