Спеціально підібраний, правильно використовуваний імпульсний світло робить величезний благотворний вплив на обмін речовин в організмі, сприяє виведенню шлаків. Таке світло збільшує опірність організму до ГРЗ і ГРВІ. Він має болезаспокійливу дію, сприяє регенерації клітин різних органів і ділянок організму людини.

Ця особливість світового впливу лежить в основі фізіотерапевтичних світлових приладів, широко використовуваних в стоматології, при лікуванні захворювань вуха-горла-носа, для поліпшення стану шкіри обличчя, зняття різних запалень, у тому числі суглобів, лікуванні загальних і місцевих захворювань. Світлотерапія надає болезаспокійливу дію, сприяє припиненню багатьох захворювань, у тому числі заразних (малярія, туберкульоз, грип), ефективно використовується для підвищення загального імунітету, при хронічних отруєннях (металами або токсинами) і в багатьох інших випадках.

Ці знання, а також глибоке розуміння біофізичних процесів впливу фотонів - квантів світла - на живий організм лягли в основу унікального фізіотерапевтичного лазерного приладуСвітозар.

Світозар впливає низькоенергетичним узкополосним модульованим випромінюванням червоного світла, його характеристики - це вітчизняне ноу-хау. Лікувально-профілактичну дію Світозар складається із сукупності біологічних впливів на субклітинному, клітинному, тканинному, системному рівні і на рівні всього організму.

На субклітинному рівні механізм дії Світозар реалізується у вигляді активної стимуляції клітинних мембран і різкому підвищенні метаболізму клітин. На системному рівні найбільш виражене лікувальний вплив виявляється на нейроендокринну та імунну системи, кровотворення і кровообіг, загальний метаболізм, трофіку і регенерацію.

На рівні всього організму дія приладу виражається рядом позитивних клінічних ефектів: протизапальну, знеболюючу, протинабрякову, регенераторні, десенсибилизирующим, иммунокоррегирующим, бактерицидну, бактеріостатичну та поліпшенням місцевого кровообігу.

Світозар сертифікований, зареєстрований в Мінздоровсоцрозвитку РФ.

Передові технології та матеріали в з'єднанні з науковою думкою дозволили зробити пристрій Світозар простим у використанні, надійним, безпечним, невеликим за розміром, доступним за ціною.


Серед ефективних светотерапевтіческіх приладів, включаючи лазерні, конкурентів за ціною Світозар просто немає!

Лікувальний ефект приладу підтверджений клінічними випробуваннями і тривалою практикою професійного лікарського застосування.
Кожен прилад забезпечений наочною і зрозумілою книжечкою рекомендацій по самостійному користуванню.

Вага приладу близько 300 г. Як кажуть, малий золотник, да багато може. Його можна спокійно брати з собою в поїздку, у відпустку або на дачу. Дати покористуватися своїй мамі або навпаки, дорослим дітям з маленькими онуками. Можна захопити "Світозар" в гості до сусідки - полікувати їй хворі руки-ноги, поки ви у неї сидите.

"Світозар" ефективний при:
- простудних і ЛОРзаболеваніях (ангіни, гайморити, отити, кашель)
- артритах і артрозах
- болях в спині і шиї, невралгіях
- розтягненнях, вивихах, ударах, травмах
- вугрової висипки і рубцях
- тромбофлебіті
- хворобах зубів і ясен
- і цілому ряді інших свідчень

Особливо ефективний "Світозар" при лікуванні різних артритів і артрозу. Суглобові болі проходять після 1-3 сеансів! Далі необхідно використовувати прилад для отримання стійкого ефекту.