Виконання стоматологічних маніпуляцій вимагає від лікаря чіткої візуалізації об'єкта, з яким він працює. Багато деталей, які важливі для забезпечення якісного лікування, перебувають за межами дозволу людського ока. При роботі без застосування оптики лікар в більшості випадків покладається на чутливість своїх рук.

Застосування в стоматологічній практиці професійного мікроскопа дозволяє провести успішне лікування зубів з гарантованою якістю, не покладаючись на випадковості. Мікроскоп - це незамінний інструмент в щоденній ендодонтичної роботі (ендодонтія - лікування кореневих каналів зуба).

Лікування зубів під мікроскопом перевершує традиційні методи лікування, що було доведено різними дослідженнями. Завдяки можливості багаторазового збільшення і безтіньовий освітлення робочої зони, можна вирішити унікальні або строго специфічні ситуації більш ефективно і з більшою точністю.

Переваги лікування зубів під мікроскопом:

 • висока точність роботи стоматолога;
 • діагностика карієсу на початковому етапі;
 • виявлення прихованих тріщин;
 • визначення кількості каналів, у тому числі навіть самих непомітних їх відгалужень;
 • лікування та пломбування зубів з атиповим будовою;
 • переліковування раніше неякісно запломбованих каналів;
 • видалення штифтів, кульшових вкладок;
 • витяг уламків інструментів з каналів;
 • лікування кіст і гранульом.


  Лікарі клініки "Досконалість" регулярно стикаються на прийомі з наслідками неякісної обробки кореневих каналів зубів (кісти, гранульоми і.т.д.), що призводить до дорогим операціями по збереженню зубів, або їх видалення і подальшої імплантації. Лікування каналів зуба під мікроскопом дозволяє уникнути багатьох помилок у складних клінічних ситуаціях.

  За допомогою мікроскопа процес пломбування каналів відбувається максимально ефективним чином. Уже на етапі пломбування вдається виключити ймовірність появи мікроскопічних порожнин і, як наслідку, появи в цих місцях бактерій, які з часом, можуть звести всі зусилля стоматолога на "ні" і привести до втрати зуба.

  Робота з мікроскопом вимагає наявності певної кваліфікації і достатнього досвіду лікаря. Лікарі нашої клініки розвиваються разом із сучасною стоматологією, що гарантує якісне лікування зубів у найскладніших випадках.

  Таким чином, лікування зубів під мікроскопом дозволяє побачити всі невидимі оку "підводні камені" і попередити можливі ускладнення, а також більш точно спрогнозувати результати лікування. Тим самим, навіть депульповані, або як прийнято їх називати, мертві зуби, можуть прослужити ще не один десяток років. Вартість лікування зубів під мікроскопом, як правило, вище, ніж без нього, але це зумовлено більш складною, ювелірної роботою і більш якісним результатом.