Ні для кого не є секретом, що зовнішність, як і душа - такий же важливий атрибут людини. Очі, посмішка, ніс - критерій привабливості у кожного свій .. Білосніжна сяюча посмішка - те, до чого прагне велика кількість людей, так як багато факторів роблять негативний вплив на їх колір: куріння, вживання кави та чаю, алкоголь.

Сучасні методи відбілювання зубів допоможуть повернути впевненість у собі тим пацієнтам, які бояться і не вирішуються посміхатися з естетичних міркувань. Перед тим, як пройти процедуру відбілювання зубів, зважте всі "за" і "проти", проконсультуйтеся з лікарем, виключіть можливі фактори ризику та побічні дії. Найчастіше, відбілювання зубів має мінімальну кількість протипоказань, однак, для запобігання негативних наслідків, порадьтеся з лікарем, якщо у вас є якісь системні загальні захворювання організму. Крім того, не забудьте про це сказати і лікаря-стоматолога, тільки фахівець зможе підібрати найбільш безпечний метод відбілювання зубів у вашому випадку.

В даний час можна озвучити кілька методів, які практично не мають протипоказань, а їх вплив на організм і емаль зубів вважають щадним і мінімальним.


Наприклад, відбілювання зубів Air Flow представляє собою професійну чистку зубів, стоматологічну процедуру, здійснювану в кріслі лікаря. Даним способом можливо усунути плями з емалі, отримані в результаті вживання чаю і кави, вина. Це не хімічна процедура, здебільшого - це механічний спосіб позбавлення від нальоту і зубних каменів і як результат - ваші зуби стануть білішими.

Найбільш значного результату дозволяє добитися відбілювання зубів Zoom 3. Процедура безпечна і дозволяє за 1 відвідування відбілити зуби на 6-8 відтінків. Емаль зубів не пошкоджується, не страждає і структура зуба в цілому. Метод полягає в нанесенні гелю на емаль, під впливом спеціальної "лампи". Пацієнти відзначають ефективність результату, а відчутна чутливість зубів і емалі проходить вже через 12 годин після здійснення процедури. У відбілюючому компоненті Zoom відсутні кислотних складові, що є ще одним великим плюсом на користь безпечного відбілювання.