Результати недавнього дослідження американських учених, опубліковані у виданні Journal of Leukocyte Biology, дають ще один аргумент на користь яблучної шкірки.

Якщо не чистити цей чудовий фрукт перед вживанням у свіжому вигляді, то в організм потрапляють дуже важливі протизапальні поліфеноли.

При пероральному прийомі вони можуть придушити активність Т-клітин і полегшити протікання коліту.

Ця наукова робота стала першою, яка показала високу роль Т-клітин в поліфенольної захисті організму проти аутоімунної хвороби.

У перспективі отримані дані здатні привести до вироблення нових методів лікування людей з розладами запального характеру, такими як виразковий коліт, хвороба Крона і пов'язаний з колітом колоректальний рак.

"Люди, у яких спостерігається коліт, в якості додаткового лікування приймають харчові добавки, дія яких сміховинно ", - зазначив Девід Паскал з Університету штату Монтана в Боузмане.


- Наші результати показали, що природний компонент, що міститься в яблучній шкірці, здатний подавити запальні процеси в товстій кишці, протидіючи запальним Т-клітинам і збільшуючи опірність проти аутоімунних захворювань ".