Енергія ультразвукових коливань може бути використана для ексфоліаціі (відлущування) і глибокого очищення особливо чутливої шкіри.

Ультразвук являє собою звукові коливання, які не сприймаються людським вухом. Це механічні коливання, що поширюються в пружному середовищі та передавальні їй свою енергію.

При дії на шкіру ультразвукових коливань спостерігаються різні ефекти:


  • відлущуючий ефект високочастотних коливань. У цій модифікації методу УЗ-коливання передаються сталевий платівці, іменованої "шпателем". Ці коливання сприяють мікронізаціі спеціальних очищувальних засобів і полегшують чистку шкіри, видалення забруднень з пір. Одночасно отшелушиваются надлишкові рогові лусочки, що скупчилися на поверхні шкіри. УЗ-пілінг є максимально щадним методом очищення шкіри.

  • механічний вплив акустичного тиску. Потоки звукових хвиль створюють чергування позитивного і негативного тиску на поверхні шкіри, яке передається в глибші шари.


    Подібне механічний вплив є певною подобою мікромасажу і призводить до локального підвищення температури. Поєднання цих двох факторів забезпечує ряд біологічних ефектів, таких як підвищення проникності клітинних мембран, посилення дренажу, а також проникнення косметичних продуктів, попередньо нанесених на шкіру.

Для процедури ультразвукового пілінгу використовуються спеціальні препарати, що містять активні елементи. Їх підбір залежить від мети впливу. Так, для сухої шкіри застосовують зволожуючі засоби, а для жирної розроблені лосьйони, що володіють протизапальними властивостями.

Показання до ультразвукового пілінгу:

жирна шкіра, акне
постакне
змішана шкіра
нездоровий колір обличчя

Протипоказання до ультразвукового пілінгу:

гнійничкові захворювання шкіри
параліч лицьового нерва, невралгія трійчастого нерва
гострі інфекційні захворювання
стан після глибокого хімічного пілінгу (3 місяці)
"золоті" нитки
Вагітність