Бажання відростити волосся виникає періодично майже у будь-якої жінки, але далеко не у всіх вистачає на це терпіння. Перукарня мода 2010-2011 начебто створена для відрощування волосся. Художній безлад і "розслаблена" хвиля, темні корені і розтяжка кольору, прості гладкі пучки і хвостики з вибивається прядками - ось головні модні тренди наступаючого сезону, які чудово камуфлируют складності "перехідного періоду".

Як змусити волосся рости швидше? Як пройти перехідний період з мінімальними незручностями? Чи спеціальні стрижки під відрощування? Чи спеціальні засоби для швидкого росту волосся?

Відповіді на ці питання фахівці центру "Дворянська Садиба": стилісти і дерматокосметологи.

Трохи фізіології. В середньому здоровий нормальний волосся виростає на 10 - 15 мм на місяць (12 - 18 см на рік). Стимуляція зростання може прискорити процес до 22 - 25 мм на місяць (до 30 см в рік!). Це те, на що Ви можете розраховувати без перебільшення.

Правильна стимуляція. В основі стимуляції росту волосся лежать: посилення процесу кровообігу шкіри голови, з одного боку, і формування депо будівельних матеріалів , з іншого.

Важливо пам'ятати, що волосся - це білкова структура. Марно починати відрощувати волосся тим, хто сидить на безбілкової дієті або голодує. Навіть якщо щось виросте, то навряд чи стане предметом гордості. Крім амінокислот, які формують білкові сполуки, необхідний повноцінний комплекс мікроелементів, (особливо кремній, кальцій, цинк в збалансованому складі) і вітаміни.

Якщо при відрощування волосся стало тьмяним, кінчики січуться, значить: волоссю чогось не вистачає.
Неправильно починати відрощувати волосся в період гормональної перебудови (вагітність, годування) і в періоди стресу.

В умовах салону. Кращим професійним засобом для стимуляції росту і при цьому забезпеченні волоса всім необхідним є мезотерапія шкіри голови. На відміну від шампунів і ампул вона доставляє активна речовина адресно, безпосередньо до волосяний цибулині, минаючи епідермальний бар'єр. Крім того в професійних коктейлях можуть використовуватися біогенні стимулятори росту, кращим з яких є - Наноплацента (найпотужніший, сучасний і безпечний продукт біотехнологій на основі плаценти). Це скарбничка натуральних факторів росту, і досить 4-6 сеансів (раз на 10 днів), щоб волосся почали рости "як божевільні".

Домашні рецепти. Для посилення кровообігу можна використовувати речовини, що викликають прилив крові (наприклад: настойку перцю, ефірні масла кориці, ялівцю, бей і т.д.).

Одним з найкращих рецептів є суміш реп'яхової і касторової олії з коньяком в рівних пропорціях. Наноситься суміш в якості маски на 40 - 60 хв. до миття голови під компрес. Деякі навіть залишають суміш на ніч. Дуже корисно робити також компреси на основі суміші оливкової і реп'яхової олій з ефірними маслами розмарину, ялівцю, бей.Добре стимулюють ріст волосся дріжджові маски. Особливо цінуються пивні дріжджі. Зручно змолоти їх в кавомолці (якщо вони в таблетках) і розбавити теплою водою.

І, нарешті, можна придбати в магазині "Медтехніка" портативний д Арсенваль (компактний і недорогий апарат). 10-хвилинна процедура 2-3 рази на тиждень забезпечує не лише ефективну професійну стимуляцію росту волосся, але і запобігає такі неприємні явища як: випадання волосся, лупа, підвищена сальність, гіпергідроз і т.д.

Стрижки під відрощування. Ви напевно помічали, що відразу після стрижки волосся росте краще і швидше. Як часто доцільно стригти волосся при відрощування? Оптимальним є підстригання кінчиків волосся не більше ніж на 5 - 8 мм, не частіше одного разу на 3 місяці.

Правильна стрижка - основа легкого відрощування. Не підходять в якості основи стрижки з асиметрією, а також з т. Зв. "Незведення" зонами (ярусні). Краща база для відрощування - класичне каре. Підійдуть також деякі варіанти каскаду з незначною різницею пасом по довжині. Щоб кінчики краще лежали, допустима легка филировка краю в техніці point-cut (прямі ножиці).

Якщо Ви не збираєтеся відрощувати чубок, можна зробити основний акцент саме на неї, це додасть зачісці більш акуратний і доглянутий вигляд, а також відобразить модні тенденції.

Якщо волосся пряме і неслухняні, пройти "період росту" допоможе довгострокова біоукладка "розслаблена хвиля", головна "фішка" поточного і майбутнього сезонів. З урахуванням того, що відростають волосся краще менше "мучити" прасками і щипцам, це реальна можливість підтримувати стильну зачіску.

Якщо Ви відрощувати волосся краще "не навантажувати" їх аміачними барвниками. До речі, брондірованіе дуже модно зараз у варіанті саме з сильно відрослими корінням. Вирівняти перехід від відросло коріння дуже допомагає кольорове ламінування волосся, особливо, новітнє фітоламінірованіе. Ця процедура не тільки заліковує і береже кінчики, але і захищає волосся по всій довжині.

Трохи астрології. Вважається, що якщо Ви хочете, щоб волосся швидше росли, їх потрібно стригти на зростаючому місяці, а щоб стрижка, навпаки, тримала форму - на спадної Місяці. Тому деякі клієнти перед походом в салон обов'язково дивляться місячний календар. Це не містика, а вплив фаз Місяця на багато земні процеси, пов'язані з циркуляцією рідин (припливи-відпливи, зростання рослин), в тому числі і фізіологію людини.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть Вам знайти справжню окрасу жінки - довгі доглянуті волосся ...