У прийдешньому сезоні модне співтовариство одностайно голосує за яскравість образів, визначивши в кольорі волосся чіткі пріоритети: яскравий блонд і соковиті руді відтінки.

Зрозуміло, у модниць постає питання вибору: що віддати перевагу. Як говориться: "блонд - це стиль життя, а рудий - стан душі". Для домінуючих по життю, екстравагантних і запам'ятовуються жінок (або бажаючих такими стати) дуже підійде викликає рудоволосий образ.

Як і чим домогтися цього - порадять стилісти центру "Дворянська Садиба". Причому, рада їх буде неупереджений, тому в "Дворянській Садибі" однаково широко використовуються як безаммиачной фарбування, так і фарбування хною (за унікальною єдиною в Москві технології парового фарбування).

Отже, що краще: хна або перманентний барвник?

Про користь хни багато говориться і пишеться. Коротенько переваги її такі:

 • Хна - це ефективний засіб зміцнення волосяних цибулин, лікування від проблем випадіння волосся, жирної себореї, лупи, гіпергідрозу.
 • За рахунок накопичення пігменту у верхньому кератиновий шарі волоса, хна істотно ущільнює його, як би будучи природним ламінатом, і волосся стає товщі. Це візуально збільшує густоту шевелюри.
 • Хна (без домішки хімічних добавок) не тільки не протипоказана, а й корисна в період вагітності та годування, при різних гормональних дисбаланси та ендокринних розладах.
 • Хна Не змивайте і практично не вигорає, тобто стійкий колір Вам гарантований.

Однак, при всіх плюсах, фарбування хною має і певні складнощі.

 • Головна проблема хни - складність видалення. Якщо Ви почали забарвлюватися хною, то кардинально змінити колір вам буде складно, практично неможливо (особливо це стосується попелястих "Блонді").
 • Хна категорично не сполучається з хімічними перманентними барвниками. Якщо Ви користуєтеся такими, самостійне фарбування хною може дати вкрай небажаний результат (зелені тони, плямистість і т.д.).
 • Попередньо хімічно знебарвлені волосся не підлягають фарбуванню хною.
 • Не рекомендується фарбувати хною світлі від природи волосся, найкраще хна виглядає на каштанових, темно-русявого, чорних волоссі; нею ж можна зробити насиченим і яскравіше рудуваті від природи волосся.
 • Оскільки хна ущільнює волосся, він стає більш жорстким і це ускладнює укладання.
 • Хімічна завивка категорично не сполучається з хною; можливо робити тільки біозавивку
 • Неправильне фарбування хною може викликати пересушує дію на волосся і шкіру голови.
 • Якщо у Вас більше 50% сивини, то рівномірно забарвити Вас хною може тільки досвідчений майстер і по спеціальною технологією. Тому, якщо Ви почали швидко сивіти, то краще перейти на безаммиачной фарбування.

Як би там не було, хна - це не тільки естетика, але і здоров'я волосся, і ставити її в один ряд доцільно тільки з не повреждающими волосся безаміачними барвниками.

До їх переваг можна віднести:

 • безаммиачні фарбування не тільки не пошкоджує волосся а, навпаки, відновлює їх структуру: після шовкового фарбування волосся стає гладкими, пружними, щільними, але не жорсткими.
 • При бажанні можна змінити колір без особливих проблем.
 • безаммиачні фарбування дає простір фантазії колориста: можна додавати пасма будь-яких відтінків на основному рудому тлі (до речі, складне колорування на рудому - одна з фішок прийдешнього сезону).
 • безаммиачні фарбування, як правило, чудово поєднується з усіма іншими естетичними процедурами: завивкою, випрямленням, карвінгом.
 • Без праці зафарбовує сивину.

Що можна "поставити в провину" безаммиачні фарбуванню?

 • Незважаючи на високу стійкість, колір все ж змивається.


  Особливо це стосується сильно пористих волосся.

 • безаммиачні фарбування відновлює структуру волосся, але ніякого лікувальної дії на цибулини не надає. З шкірою голови відносини складаються за принципом: "не нашкодь".
 • Якщо Ви починаєте використовувати безаммиачні барвник після тривалого фарбування звичайним аміачним барвником, можливо коріння будуть бруднитися перший час трохи швидше (адже більше їх не сушить аміак). Але це швидше говорить на користь безаммиачні барвника.

З усього вищесказаного можна зробити наступний висновок:

Якщо у Вас є серйозні проблеми з випаданням волосся,
якщо Ви страждаєте жирної себореєю або гіпергідрозом,
якщо Ви твердо впевнені, що Ваше бажання стати рудоволосої не вичерпається через пару тижнів,
якщо Ви не частий гість салону і не маєте можливість освіжати колір щомісяця,
якщо Вас цікавить більш бюджетний варіант,

має сенс зупиниться на хні.

Якщо у Вас немає проблем зі шкірою голови або Ви вирішуєте їх не за допомогою фарбування,
якщо Ваше волосся сильно зіпсовані і Вам хочеться їх не тільки пофарбувати, а й відновити зсередини,
якщо Ви креативні та любите змінюватися,
якщо Вам близькі складні образи, а також
якщо Ви перфекціоністка і хочете мати волосся, реально виглядають "на мільйон доларів" без шкоди для їх здоров'я,
вибирайте безаммиачной фарбування ".

До речі, абсолютним лідером в цій області є компанія Farouk Systems, USA (улюблений голлівудський бренд, традиційний спонсор по стилю" Міс Світу "і" Міс Всесвіт ").

Ще один спосіб знайти неповторний рудий відтінок - це зробити фітоламінірованіе волосся. На відміну від біоламінування, винайденого 10 років тому японською корпорацією Takara, фітоламінірованіе - це сама остання технологічна розробка тієї ж компанії. Вона безумовно перевершує попередню версію: більш інноваційна формула у вигляді крему дозволяє отримати казкової краси насичені відтінки (в тому числі і в рудої гамі) і суттєво утолщает кожен волосся. Можна сказати, що це і фарбування, і лікування, і захист, і збільшення густоти в одній процедурі.

Якщо, прийнявши рішення стати рудоволосої, Ви звернетеся в "дворянська садиба", досвідчені стилісти порадять, який барвник краще вибрати для Вашого типу волосся, який відтінок відповідає Вашому цветотипу і яка зачіска краще підкреслить Вашу індивідуальність.

Пам'ятайте: ніщо так не прикрашає жінку, як правильно підібраний образ ...