У сучасному суспільстві проблема боротьби із зайвою вагою - одна з найактуальніших. Струнка фігура - запорука здоров'я та успішності, ось чому багато жінок і чоловіки прагнуть будь-що позбутися зайвих кілограмів. Але далеко не завжди виснажливі дієти і тривалі тренування в спортивному залі можуть дати бажаний результат. Тут на допомогу приходить унікальна технологія Ультразвуковий-ліпосакції, яка підходить всім бажаючим позбутися зайвих жирових відкладень.

Що таке Ультразвукова-ліпосакція?

Ультразвукова ліпосакція - інноваційний метод боротьби із зайвою вагою, заснований на впливі ультразвукових хвиль на жирові клітини. Ця процедура відрізняється безпекою і проводиться в амбулаторних умовах. Тепер для боротьби з жировими відкладеннями в проблемних зонах більше не потрібне оперативне втручання. Достатньо всього трьох процедур для досягнення бажаного ефекту. У проміжках між процедурами, які становлять приблизно три-чотири тижні в залежності від індивідуальних особливостей організму пацієнта, можна вести нормальний спосіб життя. Не потрібно ніякої госпіталізації і немає періоду реабілітації.
Варто, однак, враховувати, що процедура не рекомендована вагітним і годуючим жінкам, а також особам молодше 18 років. Існує також ряд медичних протипоказань, тому необхідно проконсультуватися з фахівцями.

Як проводиться процедура?

Основа ультразвукової ліпосакції - фокусований ультразвук, який чинить руйнівну дію прямо на клітинну мембрану жирових клітин. Як наслідок, клітини руйнуються і надходять прямо в печінку, яка робить різниці між ними і жиром, що надходять в організм разом з їжею. Таким чином, жирові клітини переробляються організмом і виводяться природним способом без будь-яких зусиль з боку пацієнта, без спеціального харчування, важких фізичних вправ або прийому будь-яких медикаментів.

Процедура УЗД-ліпосакції проводиться в комфортних для пацієнта умовах.


Спершу необхідно визначити зону впливу. Зазвичай це боки, животик, так звані "галіфе" та інші проблемні зони. Зона впливу позначається на тілі пацієнта за допомогою маркера, а потім на неї наноситься рицинова олія, яка покращує спрямованість ультразвукових хвиль. Для проведення процедури УЗД-ліпосакції за сучасною технологією UltraShape використовується спеціальне обладнання, що спрямовує і розподіляють ультразвук.

Унікальність UltraShape

Першим у світі апаратом використовують фокусований ультразвук для усунення жирових відкладень був UltraShape. Дана методика була розроблена в 2002 році і успішно пройшла клінічні випробування, підтвердивши свою ефективність за всі роки експлуатації. Існує безліч приладів для проведення безопераційної ультразвукової ліпосакції, але саме UltraShape демонструє найбільш ефективні результати і безпеку процедури за рахунок використання технології фокусированного ультразвуку.

Апарат UltraShape обладнаний системою комп'ютерного відеоконтролю, яка дозволяє стежити за станом пацієнта в процесі проведення процедури і коригувати напрямок ультразвукового впливу. Цей апарат розроблений таким чином, щоб рівномірно розподіляти і направляти ультразвук, уникаючи появи горбів на тілі, що властиво багатьом більш дешевим аналогам. На сьогоднішній день система УЗД-ліпосакції UltraShape - одна з найбільш ефективних і в той же час доступних за вартістю процедур щодо усунення жирових відкладень.

Результат ультразвукової ліпосакції помітний вже після першої ж процедури. Жирові клітини знищуються раз і назавжди дуже швидко і абсолютно безпечним для організму способом. Результат вимірюється - за одну процедуру Ви втрачаєте 2 розміри. Чоловіки і жінки у всьому світі вже оцінили ефективність приладу UltraShape.

Для проходження процедури та безкоштовної консультації, на найновішої моделі UltraShape Contour ver.3, ви можете записатися за тел: (495) 517-66-20, 917-44-35

Центр апаратної косметології "Вірсавія"