Мезотерапія - це введення підшкірно або внутрішньошкірно особливого коктейлю, що складається з різних препаратів. Їх склад залежить від того, яка саме проблема турбує пацієнта. Мезотерапія застосовується для будь-якій області обличчя і тіла.

Цей спосіб як лікувальна методика застосовується вже понад півтора століття, але принципи впливу сучасної мезотерапії були сформовані тільки в 1952 році, лікарем з Франції Мішелем Пістор. Він ввів пацієнту знеболюючий препарат підшкірно, після чого зауважив, що шкіра стала гладкою і більш пружною, зморшки розглядалися. Ця подія стала основою для експериментів, і лікарі косметологи стали широко використовувати і удосконалити методику.

Чому мезотерапія краще, ніж креми та інші засоби?

Коли шкіра старіє, креми та найкращі маски стають менш ефективними, тому що немає проникнення їх компонентів в більш глибокі шари шкіри. При проведенні мезотерапії біологічно активні речовини вводяться на оптимальну глибину, що забезпечує максимальний, і що важливо, дуже швидкий результат.

Шкіра отримує ферменти, антиоксиданти, мікроелементи, а також ембріональні препарати та інші цінні речовини.


Опинившись в шкірі, вони активно сприяють прискореного вироблення натурального еластину і колагену, виробляючи реконструкцію шкіри зсередини. Зморшки розгладжуються, помітно поліпшується тонус, шкіра стає молодий, сяє красою і здоров'ям.

Ефекти мезотерапії

Один з головних ефектів, який забезпечує дана косметологічна процедура, це свіжість і пружність особи. Наступним характерною ознакою можна назвати помірну підтяжку і еластичність шкіри. Якщо проводиться серія процедур, то можна отримати радикальні зміни, і надовго поліпшити вигляд і стан шкіри.

У мезотерапії є безліч переваг, наприклад, дія введених активних речовин відбувається місцево, лише на шкірному рівні, і в кров'яне русло препарати не потрапляють. Тому виключено виникнення можливих побічних явищ. Тим не менш, при обкаливаніі певних ділянок, позитивний вплив відбувається на весь організм. Всі вживані препарати фізіологічні, і вирішують не тільки естетичні проблеми, пов'язані зі шкірою, але й сприяють зникненню головного болю, поліпшують сон, підвищують настрій.
Http://www.virsavia.ru