Нова багатофункціональна розробка в області лікування та омолодження шкіри насадка Matrix RF від ізраїльської компанії Syneron (Ізраїль) довела те, що за допомогою впливу однієї лише радіохвильової енергії (RF) можна досягти приголомшливих результатів.

Компанія Syneron змусила рахуватися з собою все світове медичне співтовариство. Фахівці в усьому світі відзначають той факт, що насадка Matrix RF є прекрасною альтернативою оптичним лазерним технологіям омолодження шкіри і її можна віднести до окремого виду приладів, які проводять багатофункціональне рішення великої кількості проблем шкіри за допомогою радіочастотного впливу.

Як працює апарат eMatrix з насадкою Matrix RF?

Перед процедурою шкіра очищається від макіяжу, вона повинна бути чиста і суха. Лікар бере одноразовий стерильні наконечник, який розрахований на 200 імпульсів, яких вистачить щоб обробити обличчя і овал.

Спеціаліст вибирає програму в апараті і виставляє параметри з урахуванням показань до процедури. Радіочастотний потік подається через 64 електрода які покриті золотим напилення. Процедура абсолютно комфортна і не вимагає анестезії.

Час проведення процедури 15-20 хвилин. Після процедури, протягом 24 годин рекомендується не відвідувати солярій, сауну, приймати гарячі ванни, а так само перебувати на сонці. Після 24 годин Ви зможете наносити макеяж, який приховає не великі сліди від впливу насадки, повне відновлення шкірних покривів і помітний омолоджуючий результат ви будете спостерігати через 5-7 днів.

Які проблеми шкіри дозволяються за допомогою насадки Matrix RF ? По-перше, дану радіочастотну технологію використовують в основному для зміцнення й омолодження дерми особи.


По-друге, Matrix RF успішно бореться зі слідами постакне і здійснює шліфування верхнього шару шкіри.

По-третє, це чи не єдина методика, яку можна застосовувати на шкірі афроамериканського типу людей. Відмінні результати ліфтингу показує насадка Matrix RF в області шиї, носогубного трикутника і очей. Відновлювальний період після сеансу становить добу, так як будь набряк або почервоніння після апарату зникає вже через 24 години.

Перешкодами до використання пацієнтами насадки Matrix RF можуть стати:

  • Кардиостимулятор, встановлений у пацієнта;

  • Специфічні метали або імплантати в області дії;

  • Наявність ракових захворювань в анамнезі;

  • Наявність важко виліковних хвороб (серця та інше);

  • Вагітність і лактація;

  • Хвороби, пов'язані з імунодефіцитом людини (СНІД, ВІЛ);

  • постопераційні келоїдні шрами, відкриті рани, надмірна сухість шкіри;

  • Прийом антикоагулянтів.

Користуватися насадкою Matrix RF для оздоровлення можна в будь-якому віці, як жінкам, так і чоловікам. Молоді пацієнти, як правило, лікують за допомогою Matrix RF рубцеві утворення на шкірі, підлітки звертаються за лікуванням слідів постакне, люди старшого віку звертаються за лікуванням результатів фотостаріння шкіри - зморшок на обличчі, руках і шиї, пігментації та інших вікових змін.

Дозвольте собі бути красивими і здоровими разом з методикою фракційного омолодження Matrix RF!