Прекраснейшей з королев і найелегантнішою жінкою в світі сьогодні є королева Йорданії Ранія Аль-Абдулла. Жодна інша представниця влади не володіє такою популярністю і всенародною любов'ю.

Мало хто з осіб королівської крові може зрівнятися з нею за частиною елегантності. Ранії вельми вдало вдається поєднувати у своєму гардеробі традиційний арабський костюм і одяг у західному стилі. Її улюблені дизайнери - Елі Сааб і Армані. Причому Армані одного разу зізнався в тому, що саме Ранія є головною музою його життя.

У 2003 році до свого монаршого титулу Ранія додала звання "Королеви елегантності світу". Цей титул присвоєно їй за результатами опитування, проведеного популярним британським журналом "Hello".

кандидатки на почесне звання були, крім коронованих осіб і принцес, актриси, зірки шоу-бізнесу та топ-моделі. Ранія отримала найбільшу кількість голосів. Друге і третє місця зайняли кінозірки Кетрін Зета-Джонс і Ніколь Кідман. Сьоме місце дісталося принцесі Монако Кароліні.

Серед секретів чарівною вигляду королеви не тільки її вбрання, бездоганний макіяж і природна краса обличчя і фігури але й її волосся сяючі здоров'ям і відтінками непередаваною глибини. І тут справа полягає в тому, що Ранія використовує технологію фарбування волосся, шанувальниками якої є і голлівудські зірки і дами вищого суспільства.

Мова йде про безаміачной процедурі фарбування волосся CHI на основі натурального шовку. В основу технології включені спеціальні іонні барвники, які дуже ефективно використовуються для зафарбовування сивини, а також для освітлення волосся до різного рівня. При цьому структура волосся залишається незмінною і вони не схильні до руйнування.

Саме барвники CHI буквально перевернули уявлення перукарів про роботу з волоссям. Вони дозволили, без використання аміаку, виробляти освітлення до 8 рівнів, повністю зафарбовувати сивину, отримувати більше тисячі чистих і багатих відтінків і забезпечувати стійкість кольору переважаючу аміачні барвники.

Ось які основні переваги барвників на основі технології CHI.

 • Безаміачние барвники здатні повноцінно профарбувати волосся. Компанія CHI Ionic вперше здійснила інноваційний прорив в косметології та представила світу повноцінну лінійку різних барвників, які тепер не засновані на аміаку. Ще зовсім недавно, косметологія пропонувала нам скористатися звичайними аміачними барвниками, оскільки вважалася найбільш оптимальною технологією для якісного фарбування волосся. Але технологічний прогрес розставив основні акценти і тепер звичним фарбникам доведеться потіснитися, оскільки на подіум виходить технологія CHI, яка повністю перевернула уявлення про безпеку та ефективність фарбування волосся.

 • Ефективність відновної функції пошкодженого волосся. Технологічна особливість фарбування CHI припускає, що під час безпосереднього збагачення волосся колірними відтінками, відбувається і їх іонізація, яка виключає висушування волосся.


  Саме тому в процесі фарбування волосся не тільки не постраждають від впливу іонів, але і в значній мірі придбають захисний механізм, який буде ефективно перешкоджати пошкодження волосся від зовнішніх факторів.

 • Неймовірний об'єм і сила фарбованого волосся. Активні компоненти, які знаходяться у фарбі, надають обробленим волоссю міцність, і відмінні показники сили і здоров'я волосся помітні не озброєним оком!

 • восьмирівневого освітлення волосся. Жодна аміачна фарба не може похвалитися можливістю підбору відтінків під час фарбування. Нова технологи CHI справляється із завданням на всі 100 відсотків. За допомогою унікального складу існує можливість тонування офарблюваних волосся і освітлення їх до 8-ми рівнів.

 • Вишуканий шовковий блиск фарбованого волосся. Методологія технології CHI унікальна тим, що в її складі закладений принцип використання натуральних частинок шовку, які здатні проникати в структуру волосся і надавати їм бездоганний і здоровий вигляд. Волосся після фарбування дійсно змінюють свою структуру.

 • Пофарбовані волосся омолоджуються. У складі компонентів барвників CHI використовуються негативно заряджені частинки іонів, які в результаті впливу на волосся надають значну еластичність і м'якість. В результаті цих дій нормалізуються механізми регенерації волосся і відбувається їх загальне омолодження.

Завдяки новій і високотехнологічної процедурі фарбування, яка повністю виключає використання аміаку, досягаються неймовірні результати. Вибір на користь технології CHI очевидний, оскільки першочерговим фактором при виборі барвника тепер буде здоров'я власного волосся, яке, поза всяким сумнівом, залишиться незмінним, якщо ви застосовуєте шовкове фарбування CHI.

Якщо Ви:

 • Володарка розкішних довгого волосся;

 • Нестримна любителька зміни кардинального іміджу;

 • Володарка проблемних волосся або у вас алергія на звичайні барвники;

 • Вагітна чи молода мама, яка годує;

 • Спрагла жінка, яка бажає ефективно приховати сивину;

 • Блондинка або бажає нею стати

то, Вам неодмінно потрібно скористатися новою технологією фарбування CHI, в результаті використання якої всім Вашим мріям і сміливим ідеям судилося здійснитися. Неймовірне відчуття того, що Ваше волосся здорові і знаходяться в постійному тонусі, додасть Вам впевненості, і увагу оточуючих буде звернено саме до Вашого образу.

Сучасні технології тепер доступні всім!

Приходьте до нас, в салон краси Інфанта на Павелецькому, і пориньте в гамму неймовірних відчуттів і чарівних образів, які подарують Вам спеціалісти нашого салону. Індивідуальний підхід і точне акцентування необхідних видозмін є запорукою повноцінного образу, який Ви знайдете завдяки професіоналізму нашого колективу.