Сьогодні виглядати молодше своїх років стає нормою, прийнятої в суспільстві. Тому попит на послуги естетичної медицини постійно зростає. Залежно від завдання, яке належить вирішити, фахівці пропонують найрізноманітніші методи корекції вікових змін. Але для того, щоб результат виглядав гармонійно, виконані омолоджуючі процедури не повинні "читатися" з ходу. Це можливо, якщо дотримані дві умови:

Перше - процедури повинні бути максимально фізіологічні для організму людини.

Друге - виконувати їх повинен досвідчений лікар.

Ще кілька років тому косметологічні кабінети накрила хвиля бажаючих вживити собі під шкіру золоті нитки, які підтягували овал обличчя, стираючи ознаки віку. Звичайно, вони популярні і сьогодні, але тепер у них є і гідна альтернатива у вигляді більш щадного методу - біоармірованія, що має істотне відмінність і перевага перед введенням сторонніх тіл в тканини організму.

За допомогою ін'єкцій під шкіру вводиться гель , на основі биосинтетической, частково або повністю стабілізованої гіалуронової кислоти, яка протягом кількох тижнів під дією ферментів перетворюється в нативну ЦК, тобто препарат, що вводиться в шкіру повністю сумісний з організмом, з мінімальним ризиком його неприйняття. Покладена руками фахівця сітка "біоніті" ("обплутуючи" оброблену зону), стимулює вироблення колагену і еластину клітинами-фибробластами.

Шкіра, отримавши нову порцію цих речовин, поступово стає більш еластичною і пружною. У свою чергу, новоутворені колагенові волокна створюють подобу каркаса (звідси і назва "біоармірованіе"), на якому "тримається" шкіра. Такий каркас існує від природи у кожної людини, просто з часом волокна колагену розтягуються, його якість погіршується, і особа починає обпливати .. Ін'єкційні канали з биогелем дуже малі (використовуються дуже тонкі голки), так що після його введення не відчувається ніякого дискомфорту, тканини не відчувають обважнення. Новий каркас, зміцнює шкіру, утворюється не чужорідним для неї матеріалом, а за допомогою її ж ресурсів, задіяних внаслідок запуску в шкірі трьох фізіологічних процесів:

1. Внутрішньошкірна ранова поверхня, створена лінійними інтрадермально Вкол, стягує шкірний клапоть по векторному напрямку від периферії до центру, піднімаючи опущений овал обличчя;

2. Через кілька тижнів навколо знаходиться в інтрадермально каналах шкіри філлера, створюється ниткоподібний сітчастий сполучнотканинний каркас, власне, і дає ефект армування;

3. З часом в процесі руйнування стабілізуючих зшивок гіалуронової кислоти вивільняються її вільні молекули, які, завдяки запуску ІЗОВОЛЕМІЧНА деградації забезпечують пролонгування отриманого ефекту і биоревитализацию шкіри.

Біоармірованіе- це фізіологічний і дуже надійний спосіб надати особі початкові контури: шкіра підтягується, ознаки старіння зменшуються, усувається і характерне для старшого віку провисання тканин - птоз.

Цей метод займає вигідну позицію між консервативними косметологічними впливами і оперативним втручанням, взявши від них усе найкраще - натуральність і безпеку перевірених препаратів і сильний ефект, аналогічний результатами пластичної хірургії. Корекція зморшок і контурів в даному випадку відбувається максимально фізіологічні, надійно і без тривалого реабілітаційного періоду.

Недарма фахівці салону краси ІНФАНТА пропонують своїм пацієнтам дану послугу - біологічне армування з використанням гелів на основі гіалуронової кислоти (біоармірованіе ). Препарати, що застосовуються нами для біоармірованія шкіри: Surgiderm 18, belotero soft, perfectha derm fine lines, є перевіреними часом сертифікованими засобами, що гарантують хороший терапевтичний ефект при мінімальній ймовірності негативних проявів. Процедура проводиться виключно сертифікованими фахівцями, що пройшли повноцінний курс навчання.

Показання

Біоармірованіе активно допомагає:
- Провести корекцію зморшок;
- Зміцнити тургор шкіри;
- скорегувати овал обличчя.

Для проведення процедури біоармірованія найоптимальнішим віком вважається 35-50 років. Однак, ближче до 50 років, відновити процес відновлення шкірного покриву набагато складніше, тому ефект, який дає цей метод, різко падає. Чим старшою стає людина, тим важче його організму самостійно протистояти віком, і навіть косметичні процедури, спрямовані на поліпшення стану шкіри, відновлення її молодості, не завжди можуть дати задовільний результат. І, якщо раніше жінка не вдавалася до активних методів збереження молодості, то в цьому віці провисання тканин стає значним, а злами шкіри глибокими (на тлі загальної в'ялості і сухості шкіри). У такому випадку методика біоармірованія, спрямована на стимуляцію організму до самостійного протистояння віком, скоріше, не зовсім логічна, якщо не сказати, нераціональна і не має особливого сенсу (в даному випадку - пряма дорога до пластичного хірурга).

Зазвичай процедура затребувана, якщо знижена пружність шкіри, що призводить до її обвисання і опливанню контурів овалу обличчя (так званий, гравітаційний птоз).


У такому випадку корекція зморшок, проведена за допомогою біологічної армування, дасть чудові результати.

Для осіб молодше 35 років, коли ще немає значимої втрати товщини дерми та зменшення кількості волокон колагену, перевагу варто віддавати препаратам гіалуронової кислоти застосовуваним в процедурах биоревитализации або мезоліфтіга.

пройшовши просту тест і дізнатися, здалося вам ПРОЦЕДУРА біоармірованіе:

Підійдіть до дзеркала і нахиліть голову. Якщо під час нахилу голови змінився овал обличчя, з'явилися складки, то Вам варто пройти процедуру армування биогелем, яка не тільки допоможе "повернути на місце" обличчя, але також помітно омолодить шкіру, зробивши її більш свіжою і пружною.

будучи ін'єкційних ПРОЦЕДУРОЮ, біоармірованіе має ряд протипоказань:

- Прийом антикоагулянтів;
- Порушення згортання крові;
- Будь-які захворювання, які знаходяться в стадії загострення;
- Інфекційний та/або запальний процес в тих місцях, де буде необхідно робити ін'єкції;
- Підвищена схильність до утворення келоїдних рубців на шкірі;
- Вагітність, а так же період грудного вигодовування;
- Вік до 18 років;
- Аутоімунні захворювання;
- Наявність перманентних філлерів в області передбачуваної ін'єкції.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ біоармірованіе:

Перед тим, як провести сеанс, лікар збирає всю необхідну інформацію про стан здоров'я пацієнта , його типі шкіри, типі вікових змін.

Ін'єкції проводяться в амбулаторних умовах у спеціальному процедурному кабінеті при дотриманні всіх правил асептики і антисептики. Лікар намічає точки і лінії, за якими буде вводитися гель. Для зниження больових відчуттів перед процедурою на шкіру на 30 хвилин наноситься спеціальний анестезуючий крем. Після зняття препарату і обробки шкіри антисептиком лікар виконує лінійні ін'єкції біогелю ГК за спеціальною схемою за допомогою стерильних тонких голок з готових, заповнених препаратом шприців. Малюнок введення ГК вибирається виходячи з областей, що вимагають впливу і переваг лікаря. Сам процес триває 1-1,5 години і прекрасно переноситься.

Результат можна оцінити майже відразу (за рахунок стиснення Постін'єкційних каналу), при цьому ефект ліфтингу є розгорнутим у часі, тобто стає помітним і наростає приблизно протягом 3-4 місяців після процедури. Практично відразу після процедури ви можете повернутися до звичного способу життя. Безпосередньо після армування на шкірі залишаються ледь помітні сліди від уколів, які безслідно зникнуть через день; можуть з'явитися невеликі синці, також безслідно зникають незабаром. Результат гарантовано зберігається від 1 до 3 років залежно від обраного препарату, після чого процедуру можна повторити.

Початковий курс - це три сеанси біоармірованія з перервою в два-три тижні. Далі проводять ще дві процедури, якщо в цьому є необхідність, але вже з перервою на місяць-півтора. Зміни в стані шкіри особливо помітні після другого курсу ін'єкції ГК. З кожним курсом процедур біоармірованіе приносить все більше помітний ефект. Даний метод чудово поєднується з традиційними способами корекції гелями ГК зморшок і носогубних складок.

ОЧІКУВАНІ РЕАКЦІЇ:

- Гіперемія (до 2-х годин);
- Сліди від ін'єкцій ( до 2-х діб);
- Гематоми (до 5-7 днів).

РЕЗУЛЬТАТ:

- Активний ліфтинг;
- Корекція зморшок (усунення дрібних і згладжування глибоких складок) і овалу обличчя;

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРОЦЕДУРИ:

- Для профілактики постін'єкційних гематом рекомендується за 3 дні до майбутньої процедури почати приймати Дицинон по 1 таблетці 3 рази на день;
- За 14 днів припинити приймати препарати, що знижують згортання крові (антикоагулянти, нестероїдні протизапальні засоби, вітамін Е);
- У весняно-літній період для профілактики Постін'єкційних гіперпігментації у пацієнтів зі схильністю до її виникнення можна порекомендувати заздалегідь (за 2-4 тижні) почати використовувати препарати, що блокують меланогенез.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

- Приймати таблетки Дицинон (1 табл./3 рази на день ще протягом 2-3 днів);
- На оброблені області наносити Траумель С або мазь арніки, або Ліотон (5-7 днів), інш. Препарати, що прискорюють розсмоктування утворилися гематом і зменшують набряк;
- Обмежити відвідування сауни, лазні, басейну протягом найближчих декількох днів;
- Чи не засмагати на сонці та в солярії протягом 14 днів;
- Використовувати сонцезахисні креми при виході на вулицю;

Резюмуючи вищесказане, можна зазначити, що процедура біоармірованія, на відміну від оперативного втручання, відносно проста і физиологична з гарантією прекрасного ефекту при мінімальних можливі наслідки, що не вимагає серйозної підготовки і підходяща для осіб 35 -50 років з гравітаційним типом старіння.