http://womancommunity.ru/

Все частіше, вмикаючи телевізор, лякаємося: багато нібито оздоровлюючі шкіру і волосся продукти косметичної промисловості не тільки не корисні , а й страшні за своїм впливом на організм.

Але ж красивою бути так хочеться! Читаючи "бабусині" рецепти краси, натрапляємо на різноманітні "але" і "якщо".

Наприклад, використовуючи цибульну маску для волосся, ми, можливо, і будемо мати шикарну шевелюру, однак, вибачте, і аромат буде ще той! Що ж робити?

Давайте проаналізуємо етикетки на косметиці і сумісний результат з досвідом поколінь красунь. Велика частина виробників шампунів для волосся і кремів для обличчя в складі вказує (але необов'язково додає!) Вітаміни групи В і екстракт алое.

Народні рецепти також часто рекомендують алое і продукти, багаті В1 і В6, зокрема, яйця. Виходить, купивши і змішавши ці вітаміни і алое "у чистому" вигляді, тобто в ампулах, ми отримаємо основу для маски для обличчя або волосся!

На практиці досить влити у відповідний типу волосся шампунь по 2 ампули вітамінів та екстракту алое, щоб волосся постійно розкішно виглядали.

Додаючи ж натуральні компоненти до отриманої основі можна домогтися будь-якого бажаного ефекту: в суміш додайте сік лимона або петрушки, протріть рідиною обличчя - і шкіра за кілька хвилин підтягнеться, освіжиться і помолодіє.


Перевірено! Спробуйте і Ви, це безпечно і ефективно!

Дуже ефективні методи запобігання розтяжок, що виникають при швидкому схудненні, а також під час вагітності, застосовують східні жінки: вони змішують кілька ароматичних масел, пом'якшуючих та дезінфікуючих шкіру, зокрема , масла евкаліпта, мигдалю та інші.

На території Росії і України сільські красуні, що народжували дітей десятками, використовували звичайне кукурудзяна олія. І зберігали таким чином зовнішній вигляд шкіри! Масло втирали двічі на день - вранці і ввечері - в шкіру живота і стегон.

Кукурудзяна олія багато різноманітними вітамінами, особливо вітаміном Е, каротином, що забезпечує еластичність і пружність шкіри. Перевірено, такі втирання допомагають поліпшити стан шкіри навіть у тому випадку, якщо розтяжки вже з'явилися.

Натуральне масло не менш ефективно, ніж рекламовані косметичні засоби, в якості яких можуть виникати великі сумніви, адже далеко не всі виробники кристально чесні з покупцем.