З настанням весни ми радісно підставляємо першим проміннячкам сонця своє обличчя. Починає танути сніг, в душі все співає і вже хочеться побільше теплих сонячних днів. Ми тільки що пережили холодний зимовий період, і наша шкіра теж натерпілася чимало від морозу, вітру та снігу. Вона виглядає "втомленою" і "тьмяною", в ній немає колишньої еластичності, цілющої вологи, яка і надає шкірі це властивість, місцями шкіра виглядає роздратованою, починає лущитися ...

Все це пов'язано з нестачею природного природного "агента "- гіалуронової кислоти, саме це з'єднання забезпечує достатню зволоженість тканин, підтримуючи водний баланс на клітинному рівні. Унікальність гіалуронової кислоти в тому, що кожна її молекула зв'язує і утримує навколо себе до 500 молекул води, загальна вага яких в 1000 разів перевищує її власну масу. Крім того, гіалуронова кислота забезпечує і захисні функції шкіри, забезпечуючи її опірність зовнішнім і внутрішнім чинникам - морозу, вітру, сонця, зможу, пересушене повітря офісів, неправильного харчування і режиму дня. Однак, з роками під впливом всіх цих причин її вироблення сповільнюється, запускаючи процеси старіння шкіри. Паралельно з процесом зменшення вмісту гіалуронової кислоти (далі ЦК) в тканинах зменшується і вироблення клітинами шкіри колагену і еластину, в результаті чого також знижується їх кількість, погіршується якість, а шкіра ще більше втрачає колишню пружність і еластичність.

А адже попереду ще час відпусток (і .. ціле життя) і хочеться виглядати молодою, бадьорою, сяючою. Саме час звернути увагу на метод відновлення стану шкіри, званий "біоревіталізація". Адже крім поліпшення її нинішнього зовнішнього вигляду необхідно "запастися" всіма резервами для протистояння літньому сонцю, спеці, все того ж вітрі (і ще, не дай бог, зможу).

В основі биоревитализации лежить введення препаратів биосинтетической ГК (не тваринного походження, частково стабілізованою або не стабілізована однофазної) в різні (залежно від цілей) шари дерми для зволоження і створення з'єднувального каркаса шкіри з наступною її (ГК) природної інволюцією. Препарат абсолютно ідентичний гіалуронової кислоти Внутрідермальний походження. Для введення використовуються різні мезотерапевтіческіе техніки: папульной, трасуюча, канальна, обрані кваліфікованим лікарем залежно від ситуації ...

Біоревіталізація в чому схожа на свою попередницю - мезотерапію, але, на відміну від неї, біоревіталізація працює не з різноманітними мезококтейль, а виключно з синтезованою гіалуроновою кислотою, під дією якої, а також в результаті самої процедури реалізується подвійний ефект:

• Біологічний - гіалуронова кислота швидко насичує тканини вологою, за рахунок чого підвищується загальний рівень зволоженості шкіри, нейтралізуються і виводяться вільні радикали і токсини, поліпшується мікроциркуляція в тканинах, їх постачання киснем і живильними речовинами, нормалізуються процеси регенерації.

• Фізичний або рефлекторний - у відповідь на укол відбувається активізація біологічних процесів в шкірі, клітини якої починають активно виробляти власну гіалуронову кислоту, колаген та еластин. Зовнішнім результатом стає глибоке і природне омолодження шкіри: вона стає більш пружною, до неї повертається відмінний тонус, здоровий колір і легкий рум'янець.

Показання ДО ПРОВЕДЕННЯ биоревитализации:

- Інволюційні зміни шкіри обличчя і тіла (зморшки, птоз, порушення овалу обличчя);
- Суха, зневоднена шкіра;
- Втрата пружності та еластичності;
- Атрофічні процеси (рубці, стрії);
- Друге підборіддя (за рахунок зниження пружності шкіри даній області);
- Підготовка та реабілітація шкіри при впливі агресивних чинників (пілінги, лазерне або хірургічне вплив, проведення літньої відпустки в жаркому кліматі, інш.).
Проведення биоревитализации показано не тільки для особи, але також і для інших ділянок тіла, де шкіра старіє швидше всього: області декольте, шиї та кистей рук.

Протипоказання

- Вагітність і період грудного вигодовування;
- Гострі гарячкові стану;
- Шкірні захворювання;
- Системні аутоімунні захворювання;
- Порушення згортання крові;
- Підвищена чутливість до компонентів препарату;
- вік до 18 років.

Биоревитализация протипоказана лише в рідкісних випадках, коли заборонено практично будь-яке втручання в життєдіяльність організму.


В цілому ж така корекція зморшок є доступним і безпечним методом повернення молодості.

ОЧІКУВАНІ РЕАКЦІЇ

- Гіперемія (до 2-х годин);
- Сліди від ін'єкцій (до 2 -х діб);
- Видимі папули (до 2-х діб);
- Гематоми (до 5-7 днів).

РЕЗУЛЬТАТ

- Корекція овалу особи і Морцін;
- Виражений ліфтинговий ефект за рахунок пролонгування фази влагоудержанія;
- Підвищення еластичності і пружності шкіри;
- Збільшення гідратації шкіри (заповнення втраченої гіалуронової кислоти);
- Поліпшення кольору шкіри;
- Зміна мікро- і макрорельефа шкіри вже після першої процедури.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПРОЦЕДУРИ

Биоревитализация не вимагає спеціальної підготовки. Однак, у весняно-літній період для профілактики Постін'єкційних гіперпігментації у пацієнтів зі схильністю до її виникнення можна порекомендувати заздалегідь (за 2-4 тижні) почати використовувати препарати, що блокують меланогенез.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ

- Обмежити відвідування сауни, лазні, басейну протягом 14 днів;
- Чи не засмагати на сонці та в солярії протягом 14 днів;
- Використовувати сонцезахисні креми при виході на вулицю;
- Дотримуватися питний режим : не більше 1 літра/добу в перші 2-3 дні.

Фахівці нашого салону краси запропонують Вам найсучасніші системи корекції вікових змін шкіри. Препарати вибору: IAL-system і IAL-system АСР, Vickoderm, Рестилайн Вітал і Рестилайн Вітал Лайт - їх заслужено люблять багато косметологи не тільки за свою ефективність, а також за хорошу переносимість і високу безпеку. Право роботи з такими препаратами отримують тільки лікарі дерматокосметологи або щелепно-лицьові хірурги, які пройшли в рамках підвищення кваліфікації спеціальну підготовку та семінар за специфікою застосування.

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Ін'єкції проводяться в спеціальному процедурному кабінеті в умовах суворої асептики і антисептики. Для зниження больових відчуттів при биоревитализации перед процедурою на шкіру на 30 хвилин наноситься спеціальний анестезуючий крем. Після зняття препарату і обробки шкіри антисептиком лікар виконує мікроін'єкції в середні або глибокі шари дерми за допомогою стерильних спеціальних тонких голок з готових шприців, наповнених препаратом ГК (залежно від потреби пацієнта препарат може мінятися). Техніка введення ГК вибирається виходячи з цілей процедури. Як правило, проводяться мікроін'єкції (невізуалізіроющіеся папули) і лінійне введення ГК в найбільш проблемних зонах (по зморшках або сіткою для біоармірованія зони).

Сам процес триває 30-90 хвилин. Для відновлення колишніх здібностей шкіри до нормального виробленні ГК, колагену і еластину потрібно від трьох до п'яти сеансів з інтервалом 2-4 тижні. Іноді, при спочатку поганому стані шкіри перед біоревіталізація фахівець може порекомендувати провести кілька сеансів мезотерапевтіческіе підготовки (для запобігання первинної сухості внаслідок сильного натягування ГКіслотой води "на себе").

Резюмуючи вищесказане, можна сказати, що всім, хто ще не готовий лягти під скальпель хірурга, але вже розуміє, що шкіра виглядає не так як раніше, можна сміливо рекомендувати процедуру биоревитализации, як успішно застосовуваний у багатьох країнах, безпечний і ефективний метод!

Звертаємо особливу увагу, що дану процедуру можна робити тільки в салонах, що мають медичну ліцензію, і тільки у висококваліфікованих майстрів, професіоналах косметології.