Жирна риба вбереже вас від погіршень пам'яті і від хвороби Альцгеймера. Фахівцям вдалося отримати нові підтвердження того, що це дійсно так.

Голландські й американські вчені провели дослідження незалежно один від одного. Результати цих досліджень були опубліковані в "Американському журналі клінічного харчування".

Восени минулого року подібне дослідження було проведено і в Швеції. Професор Каролінського інституту Улоф Валунд вважає, що нові результати колег ще раз підтверджують правильність отриманих висновків.

Дослідники прийшли до висновку, що щоденне споживання 400 міліграмів містяться в рибі поліненасичених жирних кислот Омега-3 попереджають деменцію.

Раніше було також встановлено, що ці кислоти мають протизапальний ефект і знижують ризик померти від серцево-судинних захворювань.

Для профілактики погіршення пам'яті достатньо однієї порції сьомги або жирної оселедця на тиждень.


Менш жирна риба, наприклад, тріска або сайда, теж корисні, але її треба їсти значно більше - шість разів на тиждень.

Лікарі рекомендують вживати Омегу-3 не тільки людям похилого віку, а й усім, кому вже виповнилося 40, а також вагітним жінкам, так як ця кислота потрібна для розвитку мозку дитини.

Омега-3 продається в капсулах в аптеках, але свіжа риба - найкращі ліки від багатьох хвороб, оскільки в ній міститься, наприклад, ще і вітамін Д.