Американські вчені з Інституту біологічних досліджень Салком дізналися, як дієта впливає на збереження здоров'я. Як з'ясувалося, правильне харчування сприяє уповільненню процесу старіння.

Дослідження проводилися на круглих хробаків, з яких був виділений ген pha-4, який відповідає за розвиток кишечника у ембріонів, а у дорослих збільшує тривалість життя при помірному обмеження харчування.

Піддослідних черв'яків посадили на сувору дієту , яка включала в себе всі необхідні корисні речовини, при цьому виключала висококалорійних продуктів. Це дозволило встановити, що низькокалорійна дієта збільшує тривалість життя практично у всіх піддослідних, доводячи також дієвість для людини.

У людей існує кілька генів, схожих на pha-4. Вони пов'язані з роботою глюкагону - гормону підшлункової залози, який збільшує концентрацію цукру в крові.


Поки не зрозуміло, чи можуть ці гени діяти аналогічно pha-4, проте вчені сподіваються, що подальші дослідження допоможуть створенню ліків, що збільшують тривалість життя без спеціальних дієт.

Вчені заявили, що нарешті виявили генетичну картину, щоб розплутати молекулярну програму, що відповідає за збільшення тривалості життя у відповідь на обмеження калорійної їжі. За словами авторів дослідження, якщо обмежувати харчування занадто сильно, то це призведе до голодування і до скорочення тривалості життя. Якщо харчуватися непомірно і при цьому зловживаючи "фаст-фудом", то це призводить до ожиріння і також скорочує життя. Довголіття, на їхню думку, забезпечується золотою серединою і розумної поміркованістю в їжі.

Дослідження по впливу низькокалорійних дієт на тривалість життя ведуться в США ще з 1930-х років.