На сьогоднішній день актуальною є проблема зайвої ваги.

При цьому дана проблема стосується не тільки жінок, але й чоловіків. Причин розвитку ожиріння досить багато: сидяча робота, малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень, порушення обміну речовин і т.д.

Зайва вага негативно позначається на жіночому здоров'ї. Крім того надмірна вага викликає ендокринні відхилення, збільшує ризик виникнення онкологічних, ревматичних та інших захворювань, в тому числі і серцево-судинних.

Але підтримувати свою фігуру в нормальному стані не завжди просто. Нерідко основною причиною появи зайвих кілограмів є надмірне споживання їжі, в тому числі і нічна їжа. Якщо приймати їжу в нічний час, то надходять в організм вуглеводи відразу направляються в печінку, де перетворюються на жири.

У деяких людей нічна їжа є звичкою, від якої складно позбутися, а для інших - їжа в нічний час це просто необхідність, так як відчуття голоду вночі не дає заснути. Тому одним з найефективніших способом зниження ваги є зниження апетиту.

Наприклад, для цих цілей можна використовувати такий препарат, як Апетінол. Даний препарат сприяє дуже м'якому зниженню ваги. У людини, що приймає Апетінол, знизиться апетит, завдяки чому він буде менше їсти і відмовиться від вживання їжі в пізній час доби. Крім цього Апетінол покращує виведення жирів з організму, активізує ліпідний обмін, систему детоксикації, сприяє кращому перетравленню їжі.

У складі Апетінол знаходяться біологічно активні речовини, які і сприяють придушенню почуття голоду і зменшення обсягу їжі, що з'їдається протягом дня, що, природно, призводить до зниження ваги.

Застосовувати Апетінол рекомендується при гіперфагіческой реакцією на стреси, схильності до ожиріння, зайвій вазі, звичкою їсти вночі, підвищеному апетиті, проведенні низькокалорійних дієт.

Особливість Апетінол полягає в його спрямованій дії на основні причини появи зайвої ваги, тобто даний препарат допомагає в боротьбі з переїданням і звичкою їсти вночі.


Крім усього іншого у людей, що приймають Апетінол, знижується рівень вмісту цукру і холестерину в крові, обмін речовин приходить в норму, що дуже важливо для позбавлення від зайвих кілограмів.

Деякі люди, бажаючи схуднути, використовують агресивні хімічні лікарські препарати, які дуже жорстко впливають на організм, і можуть призвести до негативних наслідків. Тому рекомендується віддати свою перевагу препаратам більш м'якого дії. Наприклад, Апетінол навіть після тривалого прийому не викликає звикання, диспепсичних розладів і алергій.

Даний препарат складається виключно з природних компонентів, в число яких входить натуральна розбухає клітковина і натуральні харчові волокна, які легко засвоюються організмом.

У Апетінол немає протипоказань, за винятком індивідуальної непереносимості складових його компонентів. Також його не рекомендується приймати під час вагітності, годуванні грудьми і під час загострень захворювань шлунково-кишкового тракту.

Підтвердженням високої ефективності впливу Апетінол є клінічно дослідження, які проводилися вченими Росії та Швейцарії. Нешкідливість цього препарату офіційно схильна Держстандартом РФ і Міністерством охорони здоров'я.