Можна до безкінечності виснажувати себе дієтами, але так і не добитися ідеальної фігури. Боротьба із зайвою вагою - не єдиний і далеко не завжди вірний шлях до стрункого тіла.

Так як на цьому шляху зустрічаються підводні камені, прибрати які набагато складніше, ніж просто схуднути. Фахівці називають їх проблемними зонами, впоратися з якими можливо, лише вдавшись до допомоги сучасної естетичної медицини. Серед різноманіття методів, що входять в програми з корекції фігури, гідне місце займає ендермологія.

Ендермологія (Endermologie) - найсучасніший метод, який володіє колосальним потенціалом можливостей. Дану методику застосовують при різних порушеннях з боку шкіри і підшкірно-жирового шару: старінні, целюліті, ожирінні, набряках, реабілітації після травм і пластичних операцій, а також як оздоровлюючу і поліпшує тонус шкіри процедуру.

Принцип дії технології LPG

Під час процедури тіло пацієнта масажується спеціальними роликами через індивідуальний костюм. В результаті цього впливу створюється складка м'яких тканин, при цьому перший ролер захоплює її, а другий ролер розгладжує. Цей механічний процес супроводжується подачею вакууму.

За рахунок такого впливу в клітинах шкіри відбуваються революційні зміни: у підшкірному шарі починається інтенсивний синтез колагену, утворюється новий каркас шкіри з правильною структурою, посилюється мікроциркуляція і лимфоотток, усуваються всі застійні явища , а головне - лікується целюліт і активуються процеси спалювання жиру (ліполізу).

LPG-масаж вирішує чотири найбільш поширені проблеми:

 • загальне зменшення обсягу тіла;
 • позбавлення від локальних жирових відкладень (в області живота, стегон, спини і т.д.);
 • лікування целюліту;
 • зміцнення та відновлення еластичності шкіри.  Ендермологія призначається у вигляді курсу з 10-20 процедур, тривалістю 35-50 хвилин (залежно від обсягів проблемних зон, форми целюліту, наявності або відсутності лимфостаза і стану шкірних покривів).
  Результати
  Примітно те, що ефект, отриманий за курс процедур, зберігається довгий час і не зникає, якщо проводити одну підтримуючу процедуру LPG-масажу на місяць, стежити за харчуванням і намагатися якомога більше рухатися. Масаж чудово поєднується з обгортання, які насичують шкіру необхідними мікроелементами і мінералами, тонізують її. У підсумку - щільна, пружна і гладка шкіра.
  Ендермологія на сьогоднішній день є безперечним світовим лідером серед новітніх технологій естетики тіла. Фахівці понад 100 країн світу визнали ендермологія як найбільш ефективну методику для лікування целюліту, ожиріння та моделювання контурів тіла.

 • Протипоказання:

 • онкологічні захворювання;
 • хвороби крові;
 • хронічні захворювання у період загострення;
 • вагітність.