<


img src="/img/c/a/ca6ba8d90a335acc16ffb8f858bd26ab.jpeg"/>

Для зменшення жирових відкладень і в боротьбі з целюлітом використовують метод, що впливає на розщеплення жирових клітин, - ультразвукова терапія.

Процедура надає болезаспокійливу, розсмоктуючу, протизапальну, спазмолітичну дію, викликає скорочення м'язів.

Під впливом ультразвукових хвиль стимулюється робота ендокринних залоз, прискорюються відновні процеси, підвищується активність ферментів жирової клітини, що сприяє виведенню жиру.

Процедура так само ефективно застосовується для корекція після швидкого схуднення (ефект підтяжки).

Основну роль при Уз-терапії грають механічний, тепловий і фізико-хімічний фактори. Ці фактори - "мікромасаж", підвищення температури тіла і прискорення фізико-хімічних процесів - обумовлюють збільшення проникності клітинних мембран, посилення обмінних процесів, поліпшення мікроциркуляції.

Тільки включення ультразвуку в комплекс лікувальних заходів дозволяє домогтися позитивного результату в фіброзної стадії целюліту.

Переваги ультразвукової методики:
• насичення тканини енергією;
• забезпечення більш глибокого проникнення активних речовин;
• посилення обміну в шкірної тканини;
• відновлення шкірних волокон , стимулюється вироблення колагену, еластину;
• зменшення обсягу жирових відкладень;
• підвищення тонусу шкірних покривів і пружності шкіри;
• розгладження "апельсинової кірки";
• відсутність болю і дискомфорту.

Ультразвукова терапія широко застосовується в косметології для глибокого очищення шкіри, що призводить до поліпшення кровообігу, посиленню венозного і лімфовідтоку, зволоженню і збагаченню шкіри киснем.

Показаннями є: локальні жирові відкладення, целюліт, в'янення шкіри особи, зниження еластичності тканин, зморшки і зморшки, закупорені пори, реабілітація після косметологічних втручань і операцій.

Найкращий результат УЗ-терапія надає в поєднанні з іншими апаратними методиками і косметологічними процедурами, такими як, дермотонія, різні маски , обгортання, мезотерапія, ручний масаж.

Застосування ультразвукової терапії неможливо при ішемічній хворобі серця, вагітності, гострих інфекційних та онкологічних захворюваннях, при зростаючих миомах матки.

Постійна адреса статті: http://www.clinicas.ru/