Чи приходила до вас думка про те, що ваші зайві кілограми - це не тільки зовнішня дисгармонія, а й серйозної шкоди для організму. Адже ненависний жир несе за собою просто безодню хвороб - порушений обмін речовин погано впливає на гормональний фон і жіноче здоров'я, з'являються хронічні захворювання життєво-важливих органів і систем, а вже про проблеми хребта і суглобів говорити не доводиться. Що робити? Брати себе в руки і вирішуватися на ефективні заходи!

Однією з найбільш затребуваних процедур, щодо формування контурів тіла, в сучасній естетичної медицини, є ліпосакція. З приводу ліпосакції існують різні думки - одні вважають її небезпечною операцією з тривалим періодом відновлення, а інші хапаються за неї, як за рятувальний круг.

Без сумніву, класична ліпосакція - це операція з повним переліком супутніх мінусів і плюсів , але головне завдання, позбавлення від зайвої ваги, вона вирішує на "відмінно". Крім цього, наука не стоїть на місці і вченими винайдена "золота середина" - радіочастотна ліпосакція, здатна більш делікатно вирішувати проблеми зайвої ваги.

Честь розробки і впровадження нової методики радіочастотної ліпосакції RFAL (Radio Frequency Assisted Liposuction) належить ізраїльським ученим.

Який принцип дії радіочастотної ліпосакції?

Методика RFAL - досить щадний, але не менш ефективний від цього метод руйнування підшкірних жирових утворень, апельсинової кірки і зменшення видимих розтяжок за допомогою радіочастотного впливу апаратом BodyTite. Апарат оснащений двома електродами - внутрішнім і зовнішнім, які перебуваючи по обидві сторони дерми, випромінюють спрямовану дію радіочастоти. При цьому внутрішній електрод вводиться під шкіру і під дією RF струму розріджує підшкірну жирову клітковину, перетворюючи її в наступний продукт обміну лімфатичної системи та одночасної аспірації.

Нешкідлива Чи радіочастотна ліпосакція?

Безпека процедури радіочастотної ліпосакції гарантується постійним моніторингом температурного режиму області шкіри, яка піддається нагріванню.


Апарат BodyTite строго регулює температурний баланс RF-енергії, і тільки після цього починає її розподіл по всій області дії. При температурі вище заданої, апарат автоматично зменшує впливає потік, що зводить ризик перегріву або печіння до нуля.

Крім боротьби із зайвими кілограмами апарат BodyTite помітно підтягує шкіру, покращуючи структуру волокон колагену шкіри. За даними фахівців після проходження сеансів радіочастотної ліпосакції ліфтинг шкіри досягає до 60 відсотків, а чітко видимі до цього розтяжки зменшуються до незначних розмірів.

Сеанс радіочастотної ліпосакції займає небагато часу. Явним достоїнством процедури є мінімум неприємних відчуттів, швидке відновлення і стійкий ефект схуднення і омолодження.

Позитивна дія радіочастотної ліпосакції:

- Позбавлення від великої кількості підшкірного жиру за один сеанс;
- Помітна підтяжка шкіри і поліпшення контурів тіла;
- Мінімум дискомфорту;
- Швидке відновлення;
- Не вимагає стаціонарного перебування

Обмеження до процедурі радіочастотної ліпосакції:

- Електрокардіостимулятор;
- Цукровий діабет;
- Гострі форми і загострення хронічних захворювань;
- Механічні пошкодження на ділянці впливу;
- важковиліковні хвороби (ВКВ, склеродермія);
- Період вагітності та лактації ...

За радіочастотної ліпосакції майбутнє і тисячі врятованих людей від "професійних" захворювань товстунів! Приєднуйтесь до армії здорових і струнких!